اخبار / حوادث

کشف جسد مادرو کودک در چاه نیمه چهارم سیستان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۲ جسد غرق شده در چاه نیمه چهارم شهرستان زهک با تلاش امدادگران این جمعیت پیدا شدند.

۲ ماه قبل

کشف جسد مادرو کودک در چاه نیمه چهارم سیستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان رسول راشکی، درخصوص این حادثه توضیح داد : عصر روز گذشته یک مادر ۲۵ساله به همراه کودک چهارساله در چاه نیمه چهارم بر اثر واژگونی قایق تفریحی غرق شدند.این حادثه ساعت ۱۸عصر روز گذشته به جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که بلافاصله تیم غواصی و نجاتگران این جمعیت به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به تاریکی هوا و نبود شرایط مناسب برای غواصی عملیات یافتن اجساد به امروز شنبه موکول شد که با تلاش تیم های غواصی و پشتیبانی امداد و نجات هم اینک جسد این افراد در چاه نیمه چهارم پیدا و تحویل خانواده هایشان شدند.
وی در رابطه با نحوه غرق شدن این افراد گفت: ۶ نفر عصر دیروز برای تفریح با قایق کوچک به چاه نیمه چهارم می روند.
راشکی ادامه داد: قایق این افراد واژگون شده و هر ۶ نفر سرنشین آن به داخل آب می افتند که ۴نفر از افراد غرق شده نجات پیدا می کنند و سه نفر از آنان به بیمارستان منتقل می شوند.
مدیرعامل سازمان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: در این حادثه یک مادر ۲۵ ساله به همراه کودک چهارساله در چاه نیمه چهارم غرق شدند که اجساد این افراد امروز پیدا شد.
وی بیان کرد: افراد غرق شده در رودخانه ها و مخازن چاه نیمه ها در شمال سیستان و بلوچستان بیشتر افرادی هستند که بدون آشنایی با وضعیت رودخانه ها و فراگیری فنون شنا وارد آب شده و در همان دقایق اولیه غرق می شوند.