اخبار / ستادی

کمک نیم میلیاردی جامعه بازی‌سازان و برنامه‌سازان موبایلی و پلت‌فرم کافه بازار به سیل‌زدگان

جامعه بازی‌سازان و برنامه‌سازان موبایلی و پلتفرم کافه بازار در خلق یک حماسه انسانی برای همنوعان سیل زده سهیم شدند.

۴ هفته قبل

کمک نیم میلیاردی جامعه بازی‌سازان و برنامه‌سازان موبایلی و پلت‌فرم کافه بازار به سیل‌زدگان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، جامعه‌ بازی‌سازان و برنامه‌سازان موبایلی و پلت‌فرم کافه بازار، ۵ میلیارد ریال برای یاری به هموطنان سیل‌زده جمع‌آوری کرده و به جمعیت هلال احمر تحویل دادند.

در کمپین «باهم نمی‌بازیم» که به همت کمیسیون نرم‌افزارهای حوزه سرگرمی و بازی‌های یارانه‌ای و با کمک کافه‌بازار و تپسل واگیمز برگزار شد، ۳۲ بازی و ۷ برنامه موبایلی، درآمد ۲ روز ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت خود را از طریق جمعیت هلال احمر به سیل‌زدگان کشورمان اهدا کردند.

کافه‌بازار و تپسل در کنار برنامه‌ها و بازی‌سازان سهم درآمد خود در این ۲ روز را به این هموطنان سیل‌زده اختصاص دادند. مبلغ جمع آوری شده نیز در قالب چکی و با حضور مدیران و دست اندرکاران این اپلیکیشن های داخلی و پر مخاطب تحویل مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران شد.

لازم به یادآوری است این کمپین که با هشتگ #باهم_نمی_بازیم، در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت، پس از کمپین‌های #زنگ امید و #عکس‌ـخانوادگی سومین گام مشترک اهالی صنعت برنامه و بازی موبایلی با کافه‌بازار به منظور حمایت از هموطنان آسیب‌دیده در ۲ سال‌ اخیر بوده است.

در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با مدیران و دست اندرکاران این نرم افزارهای موبایلی و این کمپین، حاضرین عضو داوطلب جمعیت هلال احمر نیز شدند.