اخبار / استانی

کمک یک میلیارد ریالی انجمن صنفی کارخانجات آردسازی فارس به سیل‌زدگان

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان فارس از ارسال محموله کمک های غیرنقدی این استان به ایلام خبر داد و گفت: این محموله شامل فرش، اجاق گاز و پنکه است.

۲ ماه قبل

کمک یک میلیارد ریالی انجمن صنفی کارخانجات آردسازی فارس به سیل‌زدگان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ کامبیز قهرمانی با بیان اینکه محموله یاد شده روز جمعه ۳۱ خرداد ماه به معاونت داوطلبان جمعیت ایلام تحویل شد، گفت: این کمک ها شامل ۸۵ تخته فرش ۶ متری، ۶۸ شعله اجاق گاز و ۲۱ دستگاه پنکه است.

قهرمانی توضیح داد: ۸۵ تخته فرش ۶ متری توسط هیأت مدیره شرکت پالایش نفت شیراز تهیه و برای توزیع بین خانوار های سیل زده در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گرفت؛ همچنین ۶۸ شعله اجاق گاز و ۲۱ دستگاه پنکه نیز از سوی مجتمع فولاد نی‌ریز به جمعیت هلال احمر این شهرستان تحویل داده شد.

وی از ایفای مسئولیت پـذیری اجتماعی توسط نهـادها، شرکت‌ها و بخش های خصوصی و دولتی به منظور حمایت از آسیب دیدگان ناشی از حوادث و بحرانها و همچنین اعتماد به جمعیت هلال احمر برای دریافت و توزیع کمک های نقدی و غیر نقدی بین حادثه دیدگان قدردانی کرد.

معاون داوطلبان جمعیت استان فارس همچنین گفت: انجمن صنفی کارخانجات آردسازی استان فارس یک برگ چک یک میلیارد ریالی را برای کمک به هموطنان سیل زده به جمعیت هلال احمر این استان تحویل داد.

وی افزود: روز پنجشنبه ۳۰ خرداد ماه دبیر هیأت مدیره انجمن صنفی کارخانجات آرد سازی استان فارس با حضور در دفتر جانشین مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، یک برگ چک به ارزش یک میلیارد ریال که از حساب جاری انجمن صنفی مربوطه که از ۱۶ کارخانه آرد استان فارس جمع آوری شده است را برای کمک به هموطنان سیل زده به معاونت داوطلبان جمعیت تحویل داد .

قهرمانی با قدردانی از هیأت مدیره انجمن صنفی کارخانجات آردسازی استان این اقدام را مصداق بارز ایفای مسئولیت پذیری اجتماعی دانست.