اخبار / ستادی

کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی شرکت «کوبل دارو »به سیل زدگان

معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: گروه شرکت های دارویی کوبل به عنوان حامی سلامت جامعه و به منظور همدلی با هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر ، اقلام دارویی ، غذایی و بهداشتی مورد نیاز سیل زدگان را به جمعیت هلال احمر اهدا کرد.

۱ هفته قبل

کمک یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریالی شرکت «کوبل دارو »به سیل زدگان

به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، امیرالدین روحنواز اظهار کرد: با وقوع سیل ویرانگر در کشور، حامیان اجتماعی جمعیت هلال احمر نیز در قالب مسوولیت پذیری اجتماعی پای کار آمده و کمک های شان را برای تامین اصلی ترین نیازهای مردم آسیب دیده اهدا کردند.

وی افزود: این کمک ها در دو مرحله از سوی گروه کوبل دارو  شامل اقلام دارویی و غذایی مورد نیاز شیرخشک، غذای کودک ، اقلام بهداشتی  و همچنین اهدای یک هزار و ۶۷۰ بسته آب معدنی  به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و بر اساس نیازسنجی صورت گرفته از طریق جمعیت هلا ل احمر به استان های سیل زده  ارسال شد.

گروه کوبل دارو مشتمل بر شرکت های کوبل، داروسازی دکتر عبیدی و آدورا طب از شرکت های پیشرو در عرصه مسوولیت پذیری اجتماعی  است و حمل این محموله به استان لرستان نیز توسط  کامیون های این گروه دارویی صورت گرفت.