اخبار / استانی

کمک ۱۱۰ میلیون ریالی داوطلبان و خیرین «بهاباد» به بانک امانات پزشکی هلال‌احمر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد از کمک ۱۱۰ میلیون ریالی داوطلبان و خیرین این جمعیت به بانک امانات تجهیزات پزشکی خبر داد.

۱ ماه قبل

کمک ۱۱۰ میلیون ریالی داوطلبان و خیرین «بهاباد» به بانک امانات پزشکی هلال‌احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ حسن رضاپور با اعلام این خبر گفت: با مشارکت داوطلبان و نیکوکاران خیراندیش بهاباد مبلغ ۱۱۰ میلیون ریال برای خرید لوازم پزشکی و تجهیزات توانبخشی به جمعیت هلال احمر اهدا شد. بر این اساس با کمک خیرین تجهیزات پزشکی، خریداری و برای کمک به بیماران نیازمند و به صورت امانی به آنها تحویل می شود.

وی با اشاره به این که بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر یکی از واحدهای فعال مددکاری اجتماعی برای یاری رسانی به افراد کم بضاعت و بیماران نیازمند است، گفت: از مردم نوعدوست و نیکوکار درخواست داریم درصورت وجود لوازم مازاد پزشکی از قبیل عصا، ویلچر، واکر، تخت بیمارستانی، فتوتراپ، کپسول اکسیژن، مانومتر و… در منزل با اهدا به این مرکز ما را در خدمات رسانی به بیماران و نیازمندان یاری کنند.

رضاپور گفت: وجود خیرین بزرگوار برای تحقق اهداف متعالی جمعیت هلال احمر و اولویت های کاری سازمان داوطلبان، غیرقابل انکار است و حمایت های این عزیزان موجب موفقیت هلال احمر در یاری مردم نیازمند شهرستان و حتی کشور می شود.