سرپرست جدید سازمان جوانان هلال احمر معرفی شد

علی حیدری‌نجات، سرپرست جدید سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با حضور حبیب درگاهی مشاور و رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال‌احمر، دکتر سلطانی معاون آموزش، پژوهش و فناوری،‌ مجید شهیدی، مشاور و مدیر کل حراست و اعضای شورای معاونان سازمان جوانان معارفه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر‌؛ مشاور رئیس و رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال‌احمر در این جلسه گفت: مسائل اجتماعی چون اشتغال و ازدواج جوانان و آسیب‌هایی چون تهاجم فرهنگی، اعتیاد و ... از جمله مسائلی است که این روزها پیش رو داریم و وظیفه سازمان جوانان به عنوان یکی از متولیان امور جوانان در کشور را سنگین تر می کند. 

درگاهی افزود: امیدواریم با حضور رئیس جدید سازمان جوانان که در این زمینه صاحب اندیشه، تجربه، ایده و خلاقیت و دارای سابقه طولانی در هلال‌احمر است، شاهد دستیابی هرچه سریع‌تر سازمان جوانان به اهداف خود باشیم؛ چراکه سازمان جوانان در خوب و بد یا ‌خیر و شری که برای جوانان اتفاق می افتد، سهیم است و این امر  وظیفه ما را سنگین‌تر کرده و باید با تمام توان برای رفع مشکلات پیش روی جوانان اقدام کنیم.

دکتر سلطانی، معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر نیز در این جلسه گفت: حوزه جوانان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بر این اساس معاونت آموزش هم با هدف توسعه و تعمیق آموزش‌های کاربردی در حوزه جوانان با سازمان جوانان هلال‌احمر تعامل بیشتری دارد.

شهیدی، مدیرکل حراست جمعیت هلال احمر نیز با اشاره به اینکه یکی از ملاک‌های انتخاب حیدری‌نجات به عنوان سرپرست جدید سازمان جوانان، عضویت و سابقه طولانی وی در هلال‌احمر است، گفت: مبنای فعالیت هلال‌احمر از جوانان آغاز می‌شود و بنابراین باید با تدوین برنامه استراتژیک، راه‌های مشخصی را برای جذب بیشتر و بهتر جوانان در هلال‌احمر داشته باشیم .

 علی حیدری‌نجات، سرپرست جدید سازمان جوانان هلال‌احمر هم با اظهار امیدواری نسبت به اینکه تغییرات مثبتی در حوزه جوانان شکل بگیرد، گفت: سازمان جوانان از سال 1327 تاکنون، فراز و فرودهای زیادی را سپری کرده و مدیران ارشد توانمندی به خود دیده است که با تکیه بر دانش و حمایت نیروهای توانمند توانسته‌اند سازمان جوانان هلال‌احمر را به سر منزل مقصود برسانند.

وی با اشاره به این که باید سازمان جوانان، الگویی برای جوانان باشد، گفت: علاوه بر پایبندی به اصول هفت‌گانه جمعیت، از فعالیت جزیره‌ای پرهیز دارم و بر این اساس برای رسیدن به اهداف سازمان جوانان نیازمند همکاری تمامی حوزه‌ها به خصوص آموزش و پژوهش، ‌حراست، امداد و نجات، داوطلبان، نمایندگی ولی فقیه و... هستیم.

MOAREFE HAYDARY NEJAD (1) MOAREFE HAYDARY NEJAD (2) MOAREFE HAYDARY NEJAD (3) MOAREFE HAYDARY NEJAD (4) MOAREFE HAYDARY NEJAD (5) MOAREFE HAYDARY NEJAD (6) MOAREFE HAYDARY NEJAD (7) MOAREFE HAYDARY NEJAD (8) MOAREFE HAYDARY NEJAD (9) MOAREFE HAYDARY NEJAD (10) MOAREFE HAYDARY NEJAD (11) MOAREFE HAYDARY NEJAD (12) MOAREFE HAYDARY NEJAD (13) MOAREFE HAYDARY NEJAD (14) MOAREFE HAYDARY NEJAD (15) MOAREFE HAYDARY NEJAD (16) MOAREFE HAYDARY NEJAD (17) MOAREFE HAYDARY NEJAD (18) MOAREFE HAYDARY NEJAD (19) MOAREFE HAYDARY NEJAD (20) MOAREFE HAYDARY NEJAD (21) MOAREFE HAYDARY NEJAD (22) MOAREFE HAYDARY NEJAD (23) MOAREFE HAYDARY NEJAD (24) MOAREFE HAYDARY NEJAD (25) MOAREFE HAYDARY NEJAD (26) MOAREFE HAYDARY NEJAD (27)
کلمات کلیدی