جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

هدیه غنچه‌های هلال احمر اردکان برای کودکان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از رنگ لبخند و دستهای مهربان اعضا کانون غنچه های هلال احمر اردکان در کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛جواد کمال آبادی گفت : مشارکت در امر خداپسندانه و خیر خواهانه  برای کمک به جبران خسارت سیل زدگان  وکمک به همنوع با دستان مهربان نو گلان کانون غنچه های هلال احمر مهدکودک آوای باران شهرستان اردکان رقم خورد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت :غنچه های هلال احمر اسباب بازی و کادوهای خود را به کودکان مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان هدیه دادند،تا با هم محبت و دوستی را تجربه کنند.

وی هدف این کار را آشنایی اعضا غنچه های هلال با کارهای انسان دوستانه و کمک به هم نوع دانست و افزود : این کار با برپایی چادرهایی در سطح شهر جهت جمع آوری هدایای دیگر کودکان برای هم سن و سالان بی بضاعت و کم برخوردار ادامه خواهد یافت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان عنوان کرد : این کار موجب تقویت حس نوع دوستی در بچه ها، از دوران کودکی می شود و این طرح راهی برای تمرین نیکوکاری و بشردوستی است.

کمال آبادی گفت: در راستای اجرای این طرح نو نهالان مهمترین دارایی خود را به همسالانشان اهدا می کنند و از همان کودکی سخاوت و بخشش را می آموزند.

Ardakan Goncheha (2) Ardakan Goncheha (2) Ardakan Goncheha (3) Ardakan Goncheha (4) Ardakan Goncheha (5) Ardakan Goncheha (6) Ardakan Goncheha (8) Ardakan Goncheha (10)
کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی