اخبار / ستادی

گرامیداشت روز جهانی کارگر و تجلیل از کارگران در سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: در جهت رونق تولید، کارگران خط قرمز ما هستند. برای کمک به رونق و افزایش تولید باید مواد اولیه تولید دارو و تجهیزات یکبار مصرف پزشکی فراهم شود تا بتوانیم محصولات با کیفیتی را در شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی تولید و در اختیار بیماران قرار دهیم.

۶ ماه قبل

گرامیداشت روز جهانی کارگر و تجلیل از کارگران در سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر، دکتر علی فرجی روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت روز جهانی کارگر و تجلیل از کارگران نمونه شرکت های تجهیزات پزشکی هلال ایران، داروسازی سها و پخش سها هلال گفت: نشاط امروز ما حاصل زحمت دیروز و زندگی فردای ما وامدار کوشش امروز کارگران است.

وی ادامه داد: اول ماه می برابر با یازدهم اردیبهشت هر سال در تقویم مصادف با روز جهانی کارگر است که از سویی ریشه در واژه مقدس کار که در فرهنگ اسلامی به عنوان جوهره انسان و نماد حرکت، پویایی و تعالی در زندگی و به منزله جهادی والا برای معیشت خود و خانواده قلمداد شده و از سوی دیگر با نام قشری از جامعه گره خورده که پیامبر اکرم (ص) بر دستانشان بوسه زده و معمار بزرگ انقلاب اسلامی نیز آنها را با ارزش ترین و سودمندترین اقشار جامعه بر شمرده اند. کار و کارگر به عنوان یکی از مهمترین نیازهای حیاتی جامعه، پیام آور امنیت، عدالت اجتماعی و رفاه عمومی است و جایگاه ویژه ای در سازندگی و تحول کشور دارد.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر اضافه کرد: بی تردید کار و کارگر به عنوان یک حلقه بی بدیل از شور، نشاط، امید و نیروی محرکه چرخه اقتصاد، نقشی برجسته و ویژه را در هر کشور رقم می زند. در این روزهای سخت اقتصادی برای کشور وظیفه ما به عنوان سربازان عرصه تولید صد چندان است، وظیفه امروز ما این است که دست به دست هم بدهیم تا کارگران بتوانند تولید را رونق دهند.

وی گفت: در جهت رونق تولید، کارگران خط قرمز ما هستند. برای کمک به رونق و افزایش تولید باید مواد اولیه تولید دارو و تجهیزات یکبار مصرف پزشکی فراهم شود تا بتوانیم محصولات با کیفیتی را در شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی تولید و در اختیار بیماران قرار دهیم.

در پایان این مراسم که با حضور پروانه سلحشوری، عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و بخش آسارا، محمود بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ، هشتگرد و نظرآباد در  مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ و شماری از مدیران جمعیت هلال احمر برگزار شد از ۳۰ نفر از کارگران و پرسنل نمونه شرکت های تجهیزات پزشکی هلال ایران، داروسازی سها و پخش سها هلال در واحدهای تولید، فنی و مهندسی، تکنو دیالیز، انبار، خدمات، فروش، آزمایشگاه و نگهبانی تقدیر بعمل آمد.