اخبار / ستادی

۳۵۱ پست امدادی هلال احمر راهپیمایی روز قدس را پوشش می‌دهند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پوشش امدادی راهپیمایی روز جهانی قدس از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر با همکاری ۳۵۱ پست امدادی در سراسر کشور خبر داد.

۴ ماه قبل

۳۵۱ پست امدادی هلال احمر راهپیمایی روز قدس را پوشش می‌دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ مرتضی سلیمی در مورد تمهیدات این سازمان به منظور خدمات رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس اظهار داشت: امدادگران این سازمان همزمان با برگزاری این راهپمایی در سراسر کشور عملیات امدادرسانی و پوشش امدادی این مراسم را بر عهده دارند.

وی توضیح داد: با برنامه ریزی های انجام شد سه هزار و ۹۵۱ نیروی عملیاتی – امدادی در قالب ۵۷۵ تیم امدادی در سراسر کشور برای خدمات رسانی امدادی به شرکت کنندگان در راهپیمایی بزرگ روز قدس ساماندهی شده‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اضافه کرد: برای پوشش امدادی راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس ۴۳۳ خودرو عملیاتی شامل ۲۴۸ دستگاه آمبولانس در نظر گرفته شده است.

سلیمی از عموم مردم شرکت کننده در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس در سراسر کشور خواست در صورت نیاز به دریافت خدمات کمک‌های اولیه و اضطراری با شماره ۱۱۲ (مرکز پاسخگویی فوری به انواع حوادث جمعیت هلال احمر) تماس بگیرند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است.