اخبار / استانی

۴۸۷۳۹ مسافر به طرح ملی بهرفت سیستان و بلوچستان پیوستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۴۸ هزار و ۷۳۹ نفر در این استان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی(بهرفت) پیوستند.

۵ ماه قبل

۴۸۷۳۹ مسافر به طرح ملی بهرفت سیستان و بلوچستان پیوستند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : طرح ملی بهرفت از ۲۷ اسفندماه در ۴۰ پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی مستقر در سطح سیستان و بلوچستان آغاز شد.

وی افزود: کمپین بهرفت میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان در ایام نوروز گفت: ۳۲ هزار و ۷۷۲مسافر از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به ایستگاه های سلامت حوزه جوانان این جمعیت مراجعه و از خدمات آن بهره مند شدند.

وی افزود: همچنین ۵۶ هزار و ۵۸۳ نفر از فضاهای دوستدار کودک، ۷۲ هزار و ۰۳۱ نفر از چادرهای نوروزی و ۳۳هزار و ۸۹۴ نفر از خیمه های نماز بهره مند شدند.

راشکی ادامه داد: ۸۳۰ خواهر و ۱۲۱۳ برادر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پست های نوروزی به ارائه خدمات به مسافران نوروزی می پردازند.

وی اظهار داشت: همچنین در این مدت توسط جوانان عضو این جمعیت محصولات فرهنگی شامل ۵۸ هزار و ۴۷۱ بروشور، ۳۳ هزار و ۹۱۳ عدد نقشه و۸۲۰۱۹ سایر محصولات دیگر بین مسافران نوروزی سیستان و بلوچستان توزیع شد.