اخبار / حوادث

۶ حادثه جاده‌ای در خراسان رضوی ۱۵ مصدوم برجای گذاشت

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از تصادف پژو ۴۰۵ با پراید در کیلومتر ۷ تربت حیدریه به دولت آباد خبر داد و گفت: این حادثه منجر به مصدومیت ۶ نفر شد که به همت امدادگران این شهرستان به مرکز درمانی رازی تربت حیدریه منتقل شدند.

۱ هفته قبل

۶ حادثه جاده‌ای در خراسان رضوی ۱۵ مصدوم برجای گذاشت

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی ،اسماعیل بهمن آبادی گفت: همچنین یک جوان ۱۷ساله دوچرخه سوار که از ارتفاعات شیرباد سقوط کرده بود توسط ۲ تیم کوهستان هلال احمر استان خراسان رضوی، پس از انجام اقدامات اولیه امدادی به مرکز درمانی طالقانی مشهد منتقل شد.

وی گفت: به علت برخورد پژو پارس با عابر پیاده در شهرستان داورزن، مصدوم ۶۸ ساله‌ای که دچار ترومای سر شده بود با تلاش یک تیم عملیاتی از پایگاه «کاهک» به مرکز درمانی «داورزن» منتقل شد و همچنین واژگونی موتورسیکلت در کیلومتر ۲۰ محور باغچه به مشهد نیز ۳ نفر مصدوم برجای گذاشت که در این حادثه دختر بچه ۵ ساله مبتلا به ترومای سر، از سوی نجاتگران به بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد انتقال پیدا کرد.

بهمن آبادی همچنین به برخورد پژو ۴۰۵ با گاردریل اشاره کرد و گفت: این حادثه در کیلومتر ۶۵ نیشابور به مشهد رخ داد و فرد فوت شده توسط تیم امدادی هلال احمر رهاسازی و تحویل نیروی انتظامی شد و ۲ مصدوم دیگر به نیروهای اورژانس تحویل داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با حیوان اهلی در کیومتر ۳۵ جاده کلات به مشهد هم یک نفر مصدوم شد که با کمک نجاتگران برای انتقال به مرکز درمانی تحویل نیروهای اورژانس شد.