سه شنبه ١٤ مهر ١٣٩٤
چگونه آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر نرسیدخرید خدمت وزارت بهداشت از هلال‌احمر برای تجهیز کشور به آمبولانس هواییبازگشت رئیس مرکز پزشکی و جمعی از پزشکان هلال احمر به کشور/  ارائه خدمات درمانی تا آخرین روز ادامه دارد2 مصدوم بدحال تحت مراقبت ویژه هستند/انتقال مصدومان در اولین زمان ممکن انجام خواهد شدمفقود ماندن حتی یک زائر به هیچ‌وجه از سوی ایران پذیرفته نخواهد شد/ هلال‌احمر ایران مرکز لجستیکی منطقه خواهد شدورود ۶ مصدوم تحت مراقبت های ویژه فاجعه منا به ایران / ارائه خدمات اولیه اورژانسی و فوق تخصصی مطلوب در بیمارستان ایرانی مکه مکرمه
ناگفته‌های نجات 600 حاجی حادثه مِنا تشریح شد؛
چگونه آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر نرسید
مدیر عملیات پزشکی حج پس از 13 روز عملیات امدادی و درمانی از ناگفته‌های نجات 600 حاجی در حادثه مِنا گفت و دلایل چگونگی نرسیدن آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر را نیز تشریح کرد.
تفاهم وزارت بهداشت و هلال احمر در زمینه اورژانس هوایی:
خرید خدمت وزارت بهداشت از هلال‌احمر برای تجهیز کشور به آمبولانس هوایی
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان با تشریح وضعیت هم‌افزایی این وزارتخانه با هلال‌احمر، مهم‌ترین زمینه این هم‌افزایی را «اورژانس هوایی» دانست و اظهار امیدواری کرد: وزارت بهداشت به اتفاق هلال احمر بتواند امسال و سال آینده همه نقاط کشور را به آمبولانس هوایی مجهز کند.
پنجشنبه؛
بازگشت رئیس مرکز پزشکی و جمعی از پزشکان هلال احمر به کشور/ ارائه خدمات درمانی تا آخرین روز ادامه دارد
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر همراه با جمعی از تیم پزشکی هلال احمر ظهر پنجشنبه(16 مهرماه) وارد کشور می‌شوند.
اعلام آخرین وضعیت مصدومان حادثه منا:
2 مصدوم بدحال تحت مراقبت ویژه هستند/انتقال مصدومان در اولین زمان ممکن انجام خواهد شد
مدیرکل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر با اعلام این که فقط سه مصدوم حادثه منا در بیمارستان هلال‌احمر بستری هستند، گفت: این مصدومان در اولین زمان ممکن به کشور منتقل می‌شوند.
مذاکره رئیس دفتر نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب‌سرخ در تهران با دبیرکل جمعیت هلال‌احمر درباره فاجعه منا:
مفقود ماندن حتی یک زائر به هیچ‌وجه از سوی ایران پذیرفته نخواهد شد/ هلال‌احمر ایران مرکز لجستیکی منطقه خواهد شد
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر پیگیری ابعاد فاجعه منا، تاکید کرد: ایران به هیچ‌وجه مفقود ماندن حتی یک زائر را نمی‌پذیرد.
با همراهی تیم پزشکی هلال احمر؛
ورود ۶ مصدوم تحت مراقبت های ویژه فاجعه منا به ایران / ارائه خدمات اولیه اورژانسی و فوق تخصصی مطلوب در بیمارستان ایرانی مکه مکرمه
عضو تیم پزشکی جمیت هلال احمر خاطر نشان کرد: مصدومان به صورت مرحله ای اعزام می شوند و این ۶ نفری که امروز به تهران منتقل شده اند جزو مصدومانی بودند که شرایط ویژه و اورژانسی داشتند که خوشبختانه با مراقبت های لحظه به لحظه تیم پزشکی به ایران منتقل شدند.
برگزاری نشست آموزشی برنامه عملیاتی اضطراری روابط عمومی بحران
روایتی متفاوت از برگزاری مانور بزرگ تیم‌های آمادگی و نگهداری سگ‌های تجسس هلال‌احمر؛

در 24 ساعت گذشته انجام شد:
1394/7/14
پیام تسلیت روسای جمعیت‌های ملی پاکستان و سنگال به دکتر ضیائی در پی درگذشت زائران ایرانی در فاجعه منا:
1394/7/14