اخبار جمعیت هلال احمر استان کرمان

نوشته شده در تاریخ ۱۵/۰۲/۹۲

حضور امدادگران در برگزاری مسابقه دوی پیشکسوتان دونده کشوری انتخابی قاره آسیا در بافت

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، مسابقه دو پیشکسوتان کشوری انتخابی قاره آسیا با حضور مسئولین ورزشی استان کرمان و شهرستان مورخ ۱۲اردیبهشت در شهرستان بافت برگزار شد.

 در این مسابقه امدادگران هلال احمر با حضور خود مسیر مسابقه را در صدها متر تا خط پایان تحت نظارت و پوشش خود قرارداده و با حضور خود آمادگی هلال احمر را در همه ی برنامه ها از جمله برنامه های ورزشی نشان دادند.

 در این بین ورزشکاران نیز از تشویق و حضور هلال احمر همچون استقبال کنندگان برخوردار و ابراز رضایت نمودند.

 

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)در جمعیت هلال احمر ماهان

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) مراسم جشنی با همکاری اعضای سازمان جوانان و خانه پیشاهنگی جمعیت هلال احمر ماهان در محل مهمانسرای این جمعیت برگزار گردید.

 در این مراسم جشن اعضای فعال سازمان داوطلبان ،سازمان جوانان و پیشاهنگان این جمعیت حضور داشتند و از کلیه اعضای بانوی داوطلب این جمعیت و همچنین مربیان زن پیشاهنگی و دبیران زن کانون های روستایی و جوانان تقدیر شد

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات خالقی مسئول امور جوانان قدر دانی شد .

برگزاری باز آموزی دوره پیش بیمارستانی در محل بیمارستان شهرستان انار

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان، طی دو دوره باز آموزی رسته کمکهای اولیه برادران و خواهران امدادگر و نجاتگر  این جمعیت در محل بیمارستان این شهرستان برگزار گردید.

 در این دوره باز آموزی ، امدادگران و نجاتگران  با آناتومی بدن آشنا و روش تزریقات و رگ گیری آموزش داده شد

دیدار پرسنل و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان انار با پرسنل اورژانس ۱۱۵

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان،  پرسنل و تعدادی از اعضاء کشیک پایگاه امدادو نجات جاده ای جمعیت هلال احمر انار با پرسنل اورژانس ۱۱۵ دیدار کردند.

 در این دیدار ریاست محترم جمعیت از همکاری آن ارگان در طرح امداد نوروزی و برگزاری مانورها تقدیر و تشکر نمودند و در پایان لوح سپاسی از طرف جمعیت به کلیه پرسنل اورژانس  اهداء شد.

به منظور ارائه مهارتها ی امدادی به دانش آموزان در مقابله با حوادث و سوانح و تشکیل تیم های مدیریت بحران دانش آموزمحور ٬ طرح ملی دادرس با شرکت بیش از ۱۵۰ نفر از مربیان آموزش و پرورش استان در جمعیت هلال احمر تشکیل گردید.

رفتن به بالای صفحه
  • خدمات مراکز
  • faq
  • بریده جراید
  • انتقادات و پیشنهادات