چهارشنبه ١٥ مهر ١٣٩٤
تولید روزانه یک هزار دستگاه چادر و 800 تخته پتو/ صادرات 86 هزار چادر و پتو به کشورهای همسایه شرکت 160 نجات‌گر کوهستان سراسر کشور در این دوره  چگونه آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر نرسیدخرید خدمت وزارت بهداشت از هلال‌احمر برای تجهیز کشور به آمبولانس هواییبازگشت رئیس مرکز پزشکی و جمعی از پزشکان هلال احمر به کشور/  ارائه خدمات درمانی تا آخرین روز ادامه دارد2 مصدوم بدحال تحت مراقبت ویژه هستند/انتقال مصدومان در اولین زمان ممکن انجام خواهد شد
تولید روزانه یک هزار دستگاه چادر و 800 تخته پتو/ صادرات 86 هزار چادر و پتو به کشورهای همسایه
مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به اینکه یک هزار و 800 چادر و پتو به صورت روزانه در این شرکت تولید می شود، تاکید کرد: سال گذشته 6 هزار دستگاه چادر و 80 هزار تخته پتو به کشورهای افغانستان، عراق، تاجیکستان و سوریه صادر شده است که در حدود یک میلیون دلار برای کشور ارز آوری داشته است.
نخستین دوره توان‌افزایی تیم‌های جست‌وجو و نجات خواهران برگزار می شود:
شرکت 160 نجات‌گر کوهستان سراسر کشور در این دوره
معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات اعلام کرد: نخستین دوره توان‌افزایی تیم‌های جست‌وجو و نجات کوهستان ویژه خواهران برگزار می‌شود.
ناگفته‌های نجات 600 حاجی حادثه مِنا تشریح شد؛
چگونه آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر نرسید
مدیر عملیات پزشکی حج پس از 13 روز عملیات امدادی و درمانی از ناگفته‌های نجات 600 حاجی در حادثه مِنا گفت و دلایل چگونگی نرسیدن آمار 464 جانباخته ایرانی فاجعه منا به یک هزار نفر را نیز تشریح کرد.
تفاهم وزارت بهداشت و هلال احمر در زمینه اورژانس هوایی:
خرید خدمت وزارت بهداشت از هلال‌احمر برای تجهیز کشور به آمبولانس هوایی
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان با تشریح وضعیت هم‌افزایی این وزارتخانه با هلال‌احمر، مهم‌ترین زمینه این هم‌افزایی را «اورژانس هوایی» دانست و اظهار امیدواری کرد: وزارت بهداشت به اتفاق هلال احمر بتواند امسال و سال آینده همه نقاط کشور را به آمبولانس هوایی مجهز کند.
پنجشنبه؛
بازگشت رئیس مرکز پزشکی و جمعی از پزشکان هلال احمر به کشور/ ارائه خدمات درمانی تا آخرین روز ادامه دارد
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر همراه با جمعی از تیم پزشکی هلال احمر ظهر پنجشنبه(16 مهرماه) وارد کشور می‌شوند.
اعلام آخرین وضعیت مصدومان حادثه منا:
2 مصدوم بدحال تحت مراقبت ویژه هستند/انتقال مصدومان در اولین زمان ممکن انجام خواهد شد
مدیرکل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر با اعلام این که فقط سه مصدوم حادثه منا در بیمارستان هلال‌احمر بستری هستند، گفت: این مصدومان در اولین زمان ممکن به کشور منتقل می‌شوند.
گزارشي از دغدغه‌هاي مركز پزشكي حج هلال‌احمر و تشكيل ستاد اطلاع‌رساني مصدومان منا
برگزاری نشست آموزشی برنامه عملیاتی اضطراری روابط عمومی بحران

مشاور اجرایی مرکز پزشکی حج مطرح کرد:
1394/7/15
در 24 ساعت گذشته انجام شد:
1394/7/14
پیام تسلیت روسای جمعیت‌های ملی پاکستان و سنگال به دکتر ضیائی در پی درگذشت زائران ایرانی در فاجعه منا:
1394/7/14