اخبار / ستادی

دکتر مدرس زمانی سرپرست بیمارستان دوبی شد

پیرو استعفای دکتر کامران افشاریان، رئیس بیمارستان ایرانیان دوبی، رئیس جمعیت هلال احمر با صدور حکمی «دکتر سیدعلی مدرس زمانی» را به عنوان سرپرست این بیمارستان منصوب کرد.

۱۲ ماه قبل

دکتر مدرس زمانی سرپرست بیمارستان دوبی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر در حکم دکتر پیوندی خطاب به دکتر سیدعلی مدرس زمانی آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست مراکز درمانی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در کشور امارات متحده عربی(دبی)»، منصوب می‌شوید.
با عنایت به اهداف انسان‌دوستانه جمعیت هلال احمر از جنابعالی انتظار دارد با رعایت اهداف چهارجانبه جمعیت، ضمن بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب و پزشکان حاذق و با استفاده از فناوری‌های نوین، تمام همت و توان علمی و اجرایی پیش در راستای توسعه و ارتقای کیفی آن مجموعه ، دستیابی به استانداردهای جهانی و بهبود ارائه خدمات تخصصی به کار گیرید.
بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای دولت تدبیر و امید، از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.»

دکتر سید علی مدرس زمانی دارای برد تخصصی جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه شهید بهشتی است و همچنین عضو هیات علمی دانشگاه‌های زنجان و شهید بهشتی بوده و از سال ۲۰۰۴ به عنوان رئیس گروه بخش مغز و اعصاب بیمارستان ایرانیان دوبی مشغول به فعالیت بوده است. دکتر مدرس زمانی، رتبه اول بورد جراحی اعصاب سال ۱۳۷۵ و معاون درمان بیمارستان ایرانی سال ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ بوده است.