اخبار / ستادی

بازدید رئیس دفتر منطقه ای منا از مناطق سیل زده خوزستان

رئیس دفتر منطقه ای منا ( جمعیت های ملی خاورمیانه و شمال آفریقا) در بازدیداز اردوگاه های اسکان اضطراری در شهرستان شوش از نزدیک در جریان روند امدادرسانی در این اردوگاه ها قرار گرفت.و تاکید کرد:بی شک برای رویارویی با این حادثه بزرگ و تبعات آن و تلاش برای بازتوانی سریع آسیب دیدگان در کنار جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

۱۱ ماه قبل

بازدید رئیس دفتر منطقه ای منا از مناطق سیل زده خوزستان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، رئیس دفتر منطقه ای منا در سفر ۲ روزه به خوزستان از مناطق سیل زده و اردوگاه های اسکان اضطراری سیل زدگان این استان بازدید و روند امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل خوزستان وضعیت مناطق سیل زده را از نزدیک بررسی کرد.

وی با بازدید از مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر خوزستان و بخش امداد هوایی و انبارهای امدادی از روند عملیات امداد رسانی به آسیب دیدگان سیل مطلع شد و مراتب تأسف  و همدردی خود را از این حادثه ابراز کرد.

رئیس دفتر منطقه ای «منا»  همچنین با بازدید از اردوگاه اسکان اضطراری شهید علی هاشمی در اهواز درجمع خانواده های آسیب دیده حضور یافت و از تلاش ها و اقدامات بشردوستانه جمعیت هلال احمر در سیل خوزستان تقدیر کرد.

سید هاشم در سفر به خوزستان ضمن بازدید از محل جمع آوری و بسته بندی کمک های مردم و نهادهای مختلف در سالن شهدای کارگر اهواز و سیل بند ورودی اهواز در پلیس راه قدیم اهواز اندیمشک؛ توسط یک فروند هلیکوپتر هلال احمر خسارات و آسیب های مناطق سیل زده استان خوزستان را بصورت هوایی مشاهده کرد.