اخبار / حج 98 / ستادی

جلسه توجیهی نمایندگان مرکز پزشکی حج و زیارت برگزار می‌شود

همایش آموزشی و توجیهی یک‌روزه نمایندگان هیات پزشکی در استان‌های کشور با سخنرانی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر در تهران برگزار می‌شود.

۱۰ ماه قبل

جلسه توجیهی نمایندگان مرکز پزشکی حج و زیارت برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از آنا؛ محمدتقی حلی ساز از برگزاری همایش آموزشی و توجیهی یک‌روزه نمایندگان هیئت پزشکی در استان‌های کشور خبر داد و گفت: در این همایش یک‌روزه از مدیران هلال‌احمر، سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری دعوت‌شده است تا در جمع نمایندگانی هیات پزشکی حج در خصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های حج تمتع سخنرانی کنند.

وی بابیان اینکه در این همایش دستورالعمل‌ها و شرح وظایف پزشکان حج تمتع تشریح خواهد شد، افزود: با توجه به پراکندگی جمعیتی زائران در سراسر کشور از همه نمایندگی های مرکز پزشکی خواستیم تا در این همایش یک‌روزه حضور یابند و درباره آخرین برنامه‌ها و فعالیت‌ها، هم‌افزایی و ارتباط ‌گیری موثرتر با زائران و شیوه معاینات آنها به‌صورت مفصل بحث و تبادل‌نظر شود.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر گفت: همایش سراسری و یک‌روزه نمایندگان استانی هیئت پزشکی حج و زیارت، ۱۰ اردیبهشت‌ از ساعت ۸ صبح در سالن همایش‌های جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی برگزار خواهد شد.