اخبار / استانی

در سفر رئیس سازمان امدادونجات به استان خراسان شمالی چه گذشت؟

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سفر به استان خراسان شمالی ضمن بازدید از پایگاه بین شهری فاروج و حضور در جلسه شورای اداری استان، با خانواده نجاتگر مرحوم، رضا رحیم زاده نیز دیدار و از آنها دلجویی کرد.

۴ ماه قبل

در سفر رئیس سازمان امدادونجات به استان خراسان شمالی چه گذشت؟

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی، مرتضی سلیمی، از پایگاه ثابت امداد و نجات بین شهری امام رضا(ع) جمعیت هلال احمر شهرستان فاروج بازدید و با امدادگران و نجاتگران پایگاه در خصوص مشکلات و پیشنهادات آنها گفت و گو کرد. 

حضور در جلسه شورای اداری استان

جلسه شورای اداری جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، مدیرعامل هلال احمر استان و معاونین به صورت عملیاتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری فاروج برگزار شد.

رئیس سازمان امداد و نجات در این جلسه از تلاش های مدیرعامل و همکاران هلال احمر خراسان شمالی در ارائه خدمات امدادی به مردم استان و زائران پیاده حرم رضوی، تقدیر و تشکر کرد.

مرتضی سلیمی افزود: صمیمیت، رفافت و همدلی بین همکاران این استان کاملا مشهود است که سبب عملکرد مناسب و خدمت ویژه به مردم شده است.

محسن نجات، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی نیز در این جلسه از نگاه ویژه رئیس سازمان امداد و نجات نسبت به هلال احمر استان و تخصیص تجهیزات مناسب تقدیر کرد.

وی افزود: همه ما سربازان جمعیت هلال احمر و مردم هستیم و به این موضوع افتخار می کنیم.

 

ابراز همدردی با خانواده نجاتگر مرحوم رحیم زاده

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر همچنین در این سفر، با حضور در منزل مرحوم رضا رحیم زاده نجاتگر فقید جمعیت هلال احمر خراسان شمالی، از خانواده وی دلجویی کرد.

نجاتگر رضا رحیم زاده هفته گذشته در حین انجام ماموریت و خدمت به زائران پیاده حرم امام رضا (ع) در قرارگاه امدادی درمانی هلال احمر خراسان شمالی، دار فانی را وداع گفت.

 مرتضی سلیمی با حضور بر سر مزار وی در روستای چری حاضر شد و یاد وی را با خواندن فاتحه و نثار دسته گل گرامی داشت.