اخبار / استانی

برگزاری کارگاه توانمندسازی دبیران کانون‌های جوانان و دانشجویی هلال‌احمر اصفهان

کارگاه توانمندسازی دبیران کانون های جوانان و دانشجویی هلال احمر استان با حضور بیش از ۸۰ نفر از دبیران به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان برگزار شد.

۳ ماه قبل

برگزاری کارگاه توانمندسازی دبیران کانون‌های جوانان و دانشجویی هلال‌احمر اصفهان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ کارگاه توانمندسازی دبیران کانون های جوانان و دبیران دانشجویی هلال احمر استان اصفهان با پذیرش بیش از ۸۰ نفر از دبیران با هدف توانمندسازی و بررسی عملکرد کانون ها، ارزیابی و نیز برنامه ریزی کانون ها به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه یک روزه معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در خصوص عملکرد این معاونت و نقش دبیران در کیفی سازی برنامه ها سخنانی را ایراد و سپس مبحث نقش سمن ها در کاهش پیامدهای حوادث توسط معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان برای شرکت کنندگان ارائه شد.

در ادامه این کارگاه محمودی، عضو هیات علمی دانشگاه؛ داوطلب روانشناس و عضو تیم حمایت روانی تیم های سحر جمعیت استان، به موضوع حمایت روانی پس از بلایا پرداخته و با توجه تجربه میدانی در حوادث سیل، زلزله و خدمت رسانی به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان مطالبی را در این خصوص برای شرکت کنندگان ارائه کرد.

ارائه عملکرد شورای مرکزی کانون ها توسط دبیر مجمع دانشجویی استان و کارگاه تربیت و پرورش فرهنگی توسط رئیس اداره دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان از دیگر برنامه های اجرا شده در کارگاه توانمندسازی دبیران کانون های جوانان و دانشجویی هلال احمر استان اصفهان بود.