اخبار / ستادی

مراسم بزرگداشت سالروز بسیج در سازمان تدارکات پزشکی

جشن بزرگداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان با حضور فرمانده مرکز ویژه بسیج جمعیت هلال احمر در سازمان تدارکات پزشکی برگزار شد

۲ ماه قبل

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی؛ مراسم جشن بزرگداشت سالروز بسیج مستضعفان روز چهارشنبه ۶ آذر با حضور جمعی از مدیران، معاونین و کارکنان سازمان تدارکات پزشکی و شرکت های تابعه در حضور فرمانده و اعضای شورای مرکز ویژه بسیج جمعیت هلال احمر برگزار شد.

حسین جعفری، فرمانده مرکز ویژه بسیج جمعیت هلال احمر با تبریک هفته بسیج، با اشاره به رشادت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس و همچین حضور موثر در دوران پس از جنگ تحمیلی گفت: هفته بسیج یکی از دستاورهای مهم انقلاب اسلامی محسوب می‌شود و یادآور رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌ها در راه حفظ نظام و انقلاب در برابر دشمنان است. به تعبیر مقام معظم رهبری بسیج مستضعفان تصویر واقعی از کشور و یکی از مؤلفه‌های قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران شناخته شده که در همه عرصه‌های زندگی و جامعه حاضر و ملموس است.

وی از تبدیل و ارتقاء پایگاه بسیج شهید چمران سازمان تدارکات پزشکی به حوزه بسیج خبر داد و در حکمی عباس ابراهیمی را به عنوان سرپرست این حوزه منصوب کرد.