اخبار / حوادث

مصدومیت ۲۵ نفر در برخورد اتوبوس با تپه/اعزام ۵ تیم برای امدادرسانی به مصدومان

انحراف اتوبوس به سمت تپه در لاین جنوبی کیلومتر ۵۰ آزادراه زنجان – تبریز، منجر به مصدومیت ۲۵ نفر شد و ۳ مصدومی که در در داخل اتوبوس گیر کرده بودند، توسط نیروهای امدادی هلال احمر رهاسازی شدند.

۱ ماه قبل

مصدومیت ۲۵ نفر در برخورد اتوبوس با تپه/اعزام ۵ تیم برای امدادرسانی به مصدومان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، ساعت ۳ و ۴۰ دقیقه بامداد امروز چهارشنبه ۲۰ آذرماه یک دستگاه اتوبوس در لاین جنوبی کیلومتر ۵۰ آزاد راه زنجان-تبریز به سمت تپه منحرف و گزارش حادثه به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد. بر این اساس، ۵ تیم امداد و نجات جاده ای متشکل از ۱۸ نجاتگر با سه دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزام شد.

بنابراین گزارش، در این حادثه ۲۶ نفر حادثه دیدند که از این تعداد ۲۵ نفر مصدوم شدند و متاسفانه یک نفر جان باخت. سه نفر از حادثه دیدگان توسط نیروهای هلال احمر رهاسازی شدند. فرد متوفی پس از رهاسازی توسط نیروهای هلال احمر، تحویل عوامل انتظامی شد. ۲ مصدوم ۳۲ و ۴۱ ساله هم توسط نیروهای جمعیت هلال احمر به بیمارستان آیت الله موسوی زنجان انتقال داده شدند. انتقال مابقی مصدومان توسط عوامل اورژانس انجام شد و عملیات در ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه به پایان رسید.