اخبار / استانی

آیین نکوداشت داوطلبان هلال‌احمر خراسان شمالی برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در آیین نکوداشت خدمات داوطلبانه بر نهادینه سازی گفتمان داوطلبی به عنوان یک ارزش اجتماعی فراگیر در جامعه تاکید کرد.

۲ ماه قبل

آیین نکوداشت داوطلبان هلال‌احمر خراسان شمالی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ محسن نجات در آیین نکوداشت و تجلیل از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان گفت: نهادینه سازی گفتمان داوطلبی یکی از دغدغه های ماست تا آن را به عنوان ارزشی ماندگار و اجتماعی استمرار ببخشیم.
 
وی تحقق این هدف را با توجه به ظرفیت سازی، تیم سازی و استفاده از روش های جدید در جهت توسعه فرهنگ ممکن دانست و افزود: متغیرهایی از جمله ابزارهای تشویقی، ابزارهای فنی، ارتباطی و روابط انسانی موثر می تواند در رسیدن به این موضوع تاثیر گذار باشد.
 
نجات افزود: شبکه سازی اعضا در قالب گروه های مهارت شامل توانمندان اقتصادی، گروه هدایت شامل توانمندان عرصه دانش، دانشگاهیان، اندیشمندان و نخبگان علمی، گروه مشارکت شامل گروه های اجتماعی و تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، گروه حمایت شامل استفاده از متخصصان، پزشکان، پیراپزشکی و تجربه داران حوزه سلامت در تحقق شکل گیری گفتمان فراگیر داوطلبی در جامعه موثر خواهد بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: باید تلاش کنیم تا فرهنگ وقف، تکریم و ساماندهی خیران را گسترش داده و از ظرفیت آن ها در راستای اهداف والای جمعیت هلال احمر به ویژه تسکین آلام بشری، سلامت و حفظ کرامت انسان ها بهره ببریم.