اخبار / استانی

آغاز مسابقات ورزشی _ امدادی جام شهید شهروز مظفری در هلال احمر قم

مسابقات ورزشی – امدادی جام شهید شهروز مظفری همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور کارکنان، امدادگران و داوطلبان هلال احمر استان قم آغاز شد.

۲ هفته قبل

آغاز مسابقات ورزشی _ امدادی جام شهید شهروز مظفری در هلال احمر قم

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این مسابقات از سوی جمعیت هلال احمر، ویژه دهه فجر در قم برگزار و در روز نخست، دو مسابقه فوتسال بین تیم های جعفریه و امدادگران «الف» قم و تیم کهک و تیم امدادگران «ب »قم برگزار شد که در نتیجه این رقابت ها ۳ بر صفر به سود پایگاه جعفریه و ۶ بر صفر به سود پایگاه کهک پیایان یافت. بازی رده بندی بین تیم‌های الف و ب قم و فینال بین جعفریه و کهک امروز (پنجشنبه ۱۷ بهمن) برگزار می شود.

همچنین، مسابقه فوتبال دستی تیم دو نفره جعفریه اول به نام های جواد آزموده و سیمرغ و تیم قم به نام های تجویدی و خضیراوی دوم شدند. این مسابقات ورزشی امدادی در ۴ رشته از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه آغاز شده و به مدت ۴ روز ادامه دارد. مسابقات ورزشی شامل رشته های فوتسال و فوتبال دستی و در بخش امدادی شامل صعود در ارتفاع و راپل و حمل صحیح تجهیزات امداد و نجات است. ۳۰ شرکت کننده در مسابقات امدادی شرکت می کنند و پس از برگزاری مسابقات و اعلام نتایج، از برترین تیم‌ها با حضور مسئولان تجلیل خواه

د شد.