اخبار / استانی

امدادگران هلال احمر استان اردبیل ۹ زن باردار را به مرکز درمانی انتقال دادند

عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل در جدال با برف سنگین و کولاک جاده، ۹ نفر زن باردار را به مراکز درمانی انتقال دادند.

۲ هفته قبل

امدادگران هلال احمر استان اردبیل ۹ زن باردار را به مرکز درمانی انتقال دادند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل شامگاه ۲۳ بهمن ماه گفت: به دنبال اطلاع رسانی به جمعیت هلال احمر مبنی بر حضور ۸ زن باردار در مرکز بهداشت شهر آبی بیگلو، عوامل جمعیت هلال احمر به جدال تن به تن با برف و سرما و کولاک جاده رفته و پس از چند ساعت تلاش در جاده برف گرفته این خانم ها را به بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نمین انتقال دادند.

رامین معبودی افزود: عوامل جمعیت هلال احمر یک زن باردار را هم از روستای مهدی پستی نمین به بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان انتقال دادند.

وی گفت: عوامل جمعیت هلال احمر شهرستان نمین برای انتقال این زنان به مراکز درمانی دو تیم عملیاتی متشکل از ۴ نفر پرسنل جمعیت هلال احمر و ۲ دستگاه خودروی آمبولانس به کار گرفته بود، ۲ نفر از پرسنل مرکز بهداشت آبی بیگلو هم در این عملیات با عوامل جمعیت هلال احمر همکاری کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه کرد: شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی پاسخگوی هموطنان بوده و هموطنان در صورت بروز مشکلات می توانند به صورت رایگان و حتی با گوشی بدون سیمکارت با این شماره تماس بگیرند.