شنبه ١٨ مهر ١٣٩٤
توسعه تجهیزات امداد و نجات تا پایان سال/ امدادگری جزء مشاغل سخت محسوب شودتقدیر از عملکرد مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در حج امسال/نیروهای هلال احمر بسیار فداکارانه خدمت کردندامدادرسانی به بیش از 12000 آسیب دیده طوفان و نجات 593 نفر جانفشانی امدادگر هلال احمر سندی است از وجود انسان های فداکار با روح بلند و متعالیآغاز نخستین دوره توان افزایی تیم های جست و جو و نجات خواهران/ برنامه ریزی برای توان افزایی امدادی در کویر، جنگل و قلل مرتفعشهادت فیض عظیمی است که خداوند به بندگان صالح اش عطا می کند/ سردار همدانی از بدو پیروزی انقلاب در سنگر دفاع از انقلاب و نظام توفیق حضور داشت
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر عنوان کرد:
توسعه تجهیزات امداد و نجات تا پایان سال/ امدادگری جزء مشاغل سخت محسوب شود
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به درگذشت امدادگر همدانی این جمعیت در حین انجام ماموریت، تاکید کرد: نیاز است که امدادگری جزء مشاغل سخت محسوب شود و عزیزان امدادگر که در صحنه های عملیات جان خود را از دست می دهند یا دچار عارضه می شوند به عنوان شهید و جانباز محسوب شوند.
نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت:
تقدیر از عملکرد مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در حج امسال/نیروهای هلال احمر بسیار فداکارانه خدمت کردند
نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی گفت: در بحران منا نیروهای امدادی هلال احمر بسیار زحمت کشیدند و بعد از این بحران نیز در کار تجسس اجساد مطهر جانباخته بسیار فداکارانه خدمت کردند.
در حوادث هفته گذشته صورت گرفت؛
امدادرسانی به بیش از 12000 آسیب دیده طوفان و نجات 593 نفر
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه بیشترین آمار حادثه دیدگان در هفته اخیر به توفان اختصاص یافت، گفت: طوفان روز گذشته بیش از 12 هزار حادثه دیده برجای گذاشت.
پیام تسلیت دکتر ضیائی در پی درگذشت امدادگر هلال احمر در حین انجام ماموریت؛
جانفشانی امدادگر هلال احمر سندی است از وجود انسان های فداکار با روح بلند و متعالی
دکتر ضیایی در پیامی به مناسبت درگذشت امدادگر داوطلب هلال احمر آورده است:آنهایی که بي مزد و بي بهانه و بي منت، جانشان را در راه خدمت به مردم هدیه می کنند بی شک مهرباناني هستند با روحی بلند و متعالی.
با حضور 160 نماینده از 30 استان کشور
آغاز نخستین دوره توان افزایی تیم های جست و جو و نجات خواهران/ برنامه ریزی برای توان افزایی امدادی در کویر، جنگل و قلل مرتفع
چهارمین دوره توان افزایی کشوری جمعیت هلال احمر و نخستین دوره تیم های کوهستان خواهران با شرکت نمایندگان 30 استان کشور و سازمان امداد و نجات و ستاد جمعیت هلال احمر از روز گذشته به میزبانی استان کرمانشاه آغاز شد.
پیام تسلیت رئیس جمعیت هلال احمر در پی شهادت سردار حاج حسین همدانی؛
شهادت فیض عظیمی است که خداوند به بندگان صالح اش عطا می کند/ سردار همدانی از بدو پیروزی انقلاب در سنگر دفاع از انقلاب و نظام توفیق حضور داشت
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی شهادت سردار حاج حسین همدانی را تسلیت گفت.
گزارشي از دغدغه‌هاي مركز پزشكي حج هلال‌احمر و تشكيل ستاد اطلاع‌رساني مصدومان منا
برگزاری نشست آموزشی برنامه عملیاتی اضطراری روابط عمومی بحران

حین امدادرسانی به مصدومان حادثه تصادف خودوری پراید رخ داد:
1394/7/18
در پی بارش شدید باران اعلام شد:
1394/7/17
برخورد زنجیره ای چند دستگاه خودرو در محور کرج- قزوین
1394/7/17
با مشارکت هلال احمر و سازمان نوسازی مدارس محقق می‌شود؛
1394/7/16