يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦
اخبار ستادی
 


مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر مطرح کرد:
برگزاری اردوی زندگی در شرایط سخت با هدف آماده‌سازی تیم‌های درمان/ ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران نیازمند
مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات درمانی رایگان به بیماران نیازمند در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: اردوی زندگی در شرایط سخت با هدف آماده‌سازی تیم‌های درمان به مناسبت هفته هلال احمر برگزار می شود.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
6 استان کشور 48 ساعت گذشته را در سیل و آب‌گرفتگی سپری کردند؛
توزیع 19 دستگاه چادر و تخلیه آب از 44 واحد مسکونی/ امدادرسانی به 220 تن در 13 شهر و روستای استان‌های درگیر سیل و آب‌گرفتگی
معاون عملیات امداد و نجات با اعام خدمت‌رسانی 56 امدادگر و نجاتگر به هموطنان در استان‌های متاثر از سیل‌، عنوان کرد: امدادگران در 48 ساعت گذشته خدمات امدادی لازم را به 220 متاثر از سیل و آب‌گرفتگی در 6 استان کشور ارائه کرده‌اند.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز نشست مدیران هلال احمر سراسر کشور در اصفهان/ تاکید دبیرکل جمعیت بر برگزاری کاربردی نشست مدیران
نشست مدیران ستادی و مدیران عامل جمعیت هلال احمر، با رویکرد تحلیل شفاف عملکردها در استان اصفهان آغاز شد.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
«همراه با هفته هلال»
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت‌ هلال‌احمر خبر داد: اجرای برنامه‌های آموزشی متنوع با عنوان «جمعه، ایمان و ایمنی» در محل‌های نماز جمعه همه استان‌ها/ کمک به آمادگی مردم در مواجهه با حوادث و اطلاع‌رسانی درباره برنامه ملی خادم
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت‌ هلال‌احمر از اجرای برنامه‌های آموزشی متنوع از سوی جمعیت‌ هلال‌احمر تمامی استان‌ها، با عنوان «جمعه، ایمان و ایمنی» با بهره‌مندی از فضای معنوی نماز جمعه در 15 و 22 اردیبهشت ماه و همزمان با هفته هلال‌احمر، خبر داد.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار دکتر ضیائی با رئیس صلیب‌سرخ قبرس مطرح شد:
درخواست صلیب‌سرخ قبرس برای توسعه همکاری‌ها در حوزه امداد و نجات/ تبادل تجربیات به منظور تقویت توان‌افزایی دوجانبه بر اساس یادداشت تفاهم
رئیس جمعیت هلال‌احمر کشورمان در دیدار با همتای خود در صلیب‌سرخ قبرس بر توسعه روابط و همکاری‌های دو جمعیت ملی به‌خصوص در حوزه امداد و نجات که مورد تقاضای صلیب‌سرخ قبرس بود، تاکید کرد.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزودن آموزش مدیریت بحران به دروس دانشگاهی
عضو هیأت‌رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمجلس با تأکید بر وظایف هلال‌احمر، شهرداری‌ها و شوراها در آموزش مدیریت‌‌بحران گفت: به دنبال اصلاح قانون، دو واحد آموزش مدیریت بحران به مجموعه‌ واحدهای آموزش دانشگاهی اضافه می‌شود.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
3 ویژگی قرآنی در کارهای هلال احمر/ آیت ا... مهدوی: روحیه مدیران هلال احمر باید استثنائی باشد/ نشان هلال احمر خاص است
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اصفهان، تصریح کرد که نشان هلال احمر نشان خاصی است و مراجعه کنندگان، با رضایت خاطر از هلال احمر باز می گردند.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیماران دچار ضایعات نخاعی و قطع عضو بخوانند/ استفاده از روش پمپ اینترا تکال برای کاهش درد و اسپاسم اندام ها
فوق تخصص درد بیمارستان نور افشار با اشاره به اینکه کارگذاری پمپ های اینترا تکال بهترین راه حل برای کاهش درد و اسپاسم در بیماران دچار ضایعات نخاعی، قطع عضو با عدم پاسخ به درمانهای معمول، است، اعلام کرد: تمامی بیمارانی که با کارگذاری این پمپ، دارو را به صورت هوشمند از طریق آن دریافت کرده اند، دیگر دردی جانکاه و طاقت فرسا را تجربه نکرده و از انجام عمل جراحی راضی بوده اند؛ که نمونه بارز آن یکی از بیماران دچار ضایعه نخاعی است که 6 ماه قبل نسبت به کارگذاری پمپ اقدام کرد و به مرور زمان و با کاهش درد در حال حاضر به وسیله والکر و بریس قادر به راه رفتن است.
 يکشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست مشترک شورای معاونین ستادی و معاونین هلال احمر اصفهان؛
تاکید دبیرکل جمعیت بر حل مشکلات هلال احمر استان ها با برنامه زمان بندی/ محمدیون: برنامه ریزی، متضمن اجرای دقیق امور است/ هلال احمر اصفهان، رتبه اول امدادرسانی به حوادث ترافیکی، صنعتی و کارگاهی در سطح کشور
دبیرکل جمعیت هلال احمر در نشست مشترک شورای معاونین ستادی جمعیت هلال احمر و شورای معاونین هلال احمر استان اصفهان، تاکید کرد: مشکلات استان ها باید با طرح موضوعات و شیوه های عملیاتی، رفع شود.
 شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوانان یزدی درهفدهمین طرح ایمنی و سلامت چه کردند؟
خدمت مبتکرانه
وقتی با محمدعلی دهقان دانشجوی رشته مدیریت مالی، در سومین‌سال ازهمراهی خود با سازمان جوانان که به‌عنوان سر تیم ایستگاه‌های ایمنی و سلامت مسافران شهرستان یزد فعالیت داشت، گفت‌وگویی کردم، به نکاتی اشاره کرد که نقل آن خالی از لطف نیست. محمدعلی با بیان رسالت (مأموریت) اصلی هفدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران که «ارتقای آگاهی و تغییر نگرش شهروندان جهت کاهش رفتار‌های پرخطر درمسافرت و افزایش بهداشت جسمی و روانی خانواده‌ها درطول سفر» است، از آمادگی همه اعضا در انجام هرچه بهتر طرح خبر داد.
 شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>