چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
اخبار ستادی
 


برپايي مراسم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، با حضور نماينده ولي فقيه در ساختمان صلح جمعيت هلال احمر
مراسم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين( ع)، با حضور نماينده ولي فقيه در جمعيت هلال احمر در ساختمان صلح هلال احمر برگزار شد.
 چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برخورد 16 خودرو با 2 تریلر 84 حادثه دیده برجای گذاشت/ ارائه خدمت به 12 مصدوم حادثه
معاون عملیات سازمان امداد و نجات از برخورد 16 سواری با 2 دستگاه تریلر و حادثه دیدگی 84تن از هموطنان خبر داد. 
 چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مرحله دوم مسابقات شبیه‎سازی جلسات دیوان بین‎المللی کیفری (موت کورت)
مرحله دوم مسابقات شبیه‎سازی جلسات دیوان بین‎المللی کیفری (موت کورت یادواره هانری دونان) با مشارکت و همکاری دبیرخانه کمیته ملی حقوق بشردوستانه در جمعیت هلال احمر، نمایندگی کمیته بین‎المللی صلیب سرخ در ایران، انجمن ایرانی مطالعات سازمان ملل متحد و مؤسسه پژوهش‎های حقوقی شهر دانش برگزار شد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت دکتر پیوندی در پی کشته شدن تعدادی از هموطنان در تصادف اتوبوس با تریلی/ امدادگران جمعیت هلال احمر از نخستین دقایق سانحه، عملیات امداد را آغاز کردند
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی کشته شدن تعدادی از هموطنان در تصادف اتوبوس با تریلی در محور اصفهان را تسلیت گفت.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئیس و دبیركل جمعیت هلال احمر؛
مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) در هیئت امدادگران حسینی هلال احمر استان تهران برپا شد
مراسم سوگواري حضرت اباعبدالله الحسين(ع)، در هیئت امدادگران حسینی جمعيت هلال احمر استان تهران با حضور رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر برگزار شد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
واژگونی اتوبوس توریست های پاکستانی در محور همدان-تویسرکان/مصدومیت 10 تن و اعزام 2 تیم عملیاتی به محل حادثه
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از واژگونی اتوبوس حامل توریست های پاکستانی در محور همدان-تویسرکان-خیرآباد و مصدومیت 10 تن خبر داد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
متن تفاهم نامه همکاری هلال احمر و ستاد کل نیروهای مسلح
برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز کارکنان وظیفه، قبل و حین خدمت وظیفه عمومی
تفاهم نامه همکاری میان جمعیت هلال احمر و ستاد کل نیروهای مسلح با هدف اجرای طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح به امضای رئیس جمعیت هلال احمر و فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستادکل نیروهای مسلح رسید.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تصادف اتوبوس و تانکر سوخت در جاده نطنز 26 مصدوم برجای گذاشت/ حضور 7 تیم عملیاتی هلال احمر در صحنه تصادف و انتقال 11 نفر از مصدومان به مراکز درمانی
معاون عملیات سازمان امداد و‌ نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به حادثه تصادف اتوبوس تهران-کرمان با تانکر سوخت در محدوده بادرود در محور کاشان - نطنز گفت: این حادثه 26 مصدوم در پی داشت که 11 مصدوم توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه کمیته امداد و نجات ستاد اربعین با حضور دبیرکل جمعیت هلال‌احمر:
آغاز رسمی عملیات امداد و نجات و درمان در اربعین از 21 و 26 مهر ماه / استقرار 4 قرارگاه مرزی و به‌کارگیری 118 دستگاه آمبولانس، 7 دستگاه اتوبوس آمبولانس و 5 بالگرد
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در جلسه کمیته امداد و نجات ستاد اربعین که با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‌های متولی در ارائه خدمات به زائران در اربعین برگزار شد از آغاز رسمی عملیات درمان و امداد و نجات از 26 مهرماه در داخل کشور و عراق خبر داد.
 سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح:
امضای تفاهم نامه همکاری با هلال احمر؛ نقطه عطف شکوفایی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح است
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح در نشست امضای تفاهم نامه همکاری با جمعیت هلال احمر به منظور ارائه آموزش های امداد و نجات به سربازان وظیفه تاکید کرد: این تفاهم نامه، نقطه عطفی در شکوفایی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح به شمار می رود و فرصتی طلایی است که باید از آن بهره کافی برد.
 دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>