شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار ستادی
 


ارائه خدمات امدادی در 664 مورد عملیات در هفته گذشته؛
امدادرسانی به 817 مصدوم و انتقال 344 تن به مراکز درمانی/ درمان سرپایی 473 مصدوم حوادث هفته گذشته
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام گزارش عملیات هفتگی امداد و نجات در کشور، گفت: دو هزار و 845 تن از هموطنان در هفته گذشته آسیب‌ دیده و 523 تن از حوادث نجات یافتند.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل مجتمع درمانی هلال در حاشیه همایش لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت به «شهروند» گفت:
ورود به عرصه علمی حوزه سلامت، یک اولویت است
همایش چشم‌پزشکی با عنوان «لنزهای پریمیوم در جراحی کاتاراکت (آب مروارید)» توسط مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران و با همکاری قطب چشم‌پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش «شهروند» از شرایط وخیم کودکان پناهجوی روهینگیا در بنگلادش
سرقت دنیای کودکی
یونیسف: بیش از ٤٥٣هزار کودک پناهنده ٤ تا ١٨سال سن دارند تاکنون ٨٨٢ کودک بدون همراه شناسایی شده‌اند.
 شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سراسر کشور برگزار شد:
دوره بازآموزی ویژه عوامل امدادی شرکت کننده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع)
معاون برنامه ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات از برگزاری دوره بازآموزی ویژه عوامل امدادی شرکت کننده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) بطور همزمان در مراکز استانی سراسر کشور خبر داد.
 پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از آغاز دومین فراخوان هلال و تشکیل کمپین جهت جمع‌آوری کمک برای آوارگان میانمار
#لبیک_ به_رهبرم
هلال‌احمری‌ها: چراغی که توسط رهبرم روشن شود، خاموش نخواهد شد ‎داوطلبان هلال در پی کمک رهبر معظم انقلاب به مردم مظلوم میانمار، کمپینی باعنوان #لبیک_به_ رهبرم را در شبکه‌های اجتماعی تشکیل دادند.
 پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر خبر داد:
آماده همکاری در زمینه توانبخشی با سازمان پزشکان بدون مرز هستیم/ راه‌اندازی مجدد مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه آماده همکاری در زمینه بیماران حوزه توانبخشی با سازمان پزشکان بدون مرز هستیم، گفت: مراکز مشاوره بیماری‌های رفتاری در مرکز استان‌ها مجدد راه‌اندازی می‌شود.
 پنج شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری در استان یزد/اعزام تیم های ارزیاب به کانون زلزله
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پی وقوع زمین لرزه 5.2 ریشتری در استان یزد تیم های ارزیاب به محل وقوع زمین لرزه اعزام شد.
 چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه بررسی وضعیت امدادرسانی به آوارگان میانمار مطرح کرد:
فعالیت هلال احمر ایران در بنگلادش و کمک به آوارگان میانماری به شکل منسجم ادامه خواهد یافت/ بسیج تمامی امکانات برای کمک به مردم مظلوم میانمار/ کمپین مردمی کمک به آوارگان تشکیل می شود/ استقرار بیمارستان سیار و کمپ های درمانی در اردوگاه آوارگان در بنگلادش
رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه بررسی و ارزیابی وضعیت امدادرسانی به آوارگان میانمار، با اشاره به رنج و آلام مردم مظلوم و بی گناه میانمار، تاکید کرد: جمعیت هلال احمر ایران با توجه به وظیفه ذاتی خود، دغدغه های مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهوری، تمام توان و امکانات خود را برای کمک به آوارگان میانماری با استفاده از کمک های مردمی و تشکیل کمپین مردمی کمک به آوارگان، به کار خواهد بست.
 چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر تشریح کرد:
فرآیند محوری، دستاورد بزرگ کمیته پایش و ارزیابی عملکرد فعالیت‌های معاونان داوطلبان است/ ابعاد اقتصادی و اجتماعی برنامه های داوطلبانه مورد توجه قرار می گیرد
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، فرآیندمحوری را دستاورد بزرگ تشکیل کمیته پایش و ارزیابی عملکرد فعالیت های معاونت های امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خواند و افزود: در حال حاضر با تشکیل کمیته های متعدد تخصصی در این سازمان و ایجاد ساختار فرآیندمحوری،طراحی برنامه های داوطلبانه بر اساس شیوه های تدوین شده و توجیه ابعاد اقتصادی و اجتماعی انجام می شود.
 چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
قدردانی نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر از توجه و عنایت ویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مردم مظلوم میانمار
به دنبال حمایت ویژه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای؛ رهبر معظم انقلاب از مسلمانان، آوارگان و مردم مظلوم میانمار و کمک یک میلیارد تومانی معظم‌له در پی درخواست رئیس جمعیت هلال‌احمر و نماینده ولی‌فقیه در این جمعیت، حجت‌الاسلام والمسلمین معزی با صدور پیامی از توجه و عنایت ویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) قدردانی کرد.
 چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>