چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٥
اخبار ستادی
 


نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر:
نظارت و ارزیابی، عوامل رشد مجموعه است
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت نظارت و ارزیابی، فعالیت مسئولان نظارت، ارزیابی و پاسخگویی به شکایات را یکی از عوامل مهم رشد دهنده و نگهدارنده مجموعه دانست.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر توریسم درمانی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران:
گردشگری سلامت، ارز آور است
مدیر توریسم درمانی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با بیان این که توانمندی پزشکان ایرانی در موضوع گردشگری سلامت حد استانداردهای بین المللی است، گفت: توجه به گردشگری سلامت سبب ارز آوری برای کشور می شود.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
جزئیات بسته‌های عیدانه هلال احمر/ اقدام سازمان داوطلبان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی
سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر طبق روال هر سال در آستانه نوروز، اقدام به جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مالی و مایحتاج نوروزی برای نیازمندان کرده است.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در حکمی از سوی دکتر ضیائی؛
سرپرست جمعیت هلال‌احمر زنجان منصوب شد
رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی شهرام میرزایی را به عنوان سرپرست جمعیت هلال‌احمر زنجان منصوب کرد.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات برف و کولاک 5 روز گذشته در کشور؛
امدادرسانی به قریب یک‌هزار و 366 تن در 11 استان درگیر برف و کولاک/ رهاسازی 318 خودرو از برف و اسکان اضطراری 217 تن از متاثران
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه 11 استان کشور در پنج روز گذشته درگیر برف و کولاک بوده است، گفت: بر این اساس خدمات امدادی لازم در 29 محور این استان‌ها به یک هزار و 366 تن از هموطنان ارائه شد.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تحلیلی از ضرورت اجرای طرح پایش سلامت امدادگران؛
سلامت جسمی و روحی امدادگران، پیش‌نیاز مدیریت بحران
نیروهای داوطلب و فداکار، ارزشمندترین ذخیره هلال‌احمر هستند. این نیروهای جان بر کف، هر روز با حوادث جانکاهی دست و پنجه نرم می‌کنند که مدیریت آنها به آمادگی جسمی و روحی کافی نیاز دارد...
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
«سنجش تاب‌آوری شهری» چه می‌گوید؟
«برنامه سنجش تاب‌آوری شهری» City Resilience Profiling Program(CRPP) یکی از برنامه‌های برنامه اسکان بشر ملل متحد (UN-Habitat) است. شکل‌گیری برنامه سنجش تا‌ب‌آوری شهری، با تمرکز دولت‌ها بر خسارات مستقیم ناشی از زلزله‌ها و مخاطرات که در ‌سال ٢٠١١ توسط کشورهایی نظیر ژاپن و نیوزلند حدود ٣٨٠‌میلیارد دلار تخمین زده شده بود، آغاز شد.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
درس‌های امدادی که فروریختن پلاسکو داد؛
یک ساختمان فروریخته؛ یک شهر فروکوفته
«الان که داریم صحبت می‌کنیم، ساختمان پلاسکو درحال سوختن است.» این شروع دوره امدادونجات ویژه خبرنگاران رسانه‌های مختلف بود که روز پنجشنبه در محل ساختمان صلح برگزار شد. دوره‌ای که خبرنگاران را دور هم جمع کرد تا یاد بگیرند در مواقع ضروری چگونه رفتار کنند. یاد بگیرند اگر بحرانی به وجود آمد، در صحنه چه کارهایی می‌توانند انجام دهند و حتی یاد بگیرند صحنه را چطور تا رسیدن نیروهای امدادی متخصص، مدیریت کنند. دوره، امدادی است؛ قرار است در این دوره خبرنگاران کمک‌های اولیه یاد بگیرند و تا دو پنجشنبه دیگر ادامه دارد.
 سه شنبه ٥ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از همدردی‌های مردم با آتش‌نشانان فداکار/ کاش کسی اسم آتش‌نشان‌ها را به جانفشان تغییر می‌داد
بهت، حیرت و اندوه تمامی ندارد. آتش‌نشانانی که نوبت کاری‌شان تمام شده، یکی‌یکی می‌رسند و با سروصورتی پر از دود و غبار سیاه آتش، یکی‌یکی می‌نشینند روی زمین تا گروهی تازه‌نفس، کار را پی بگیرد. دل‌ها اما همه نگران آنهایی است که قبل از فرو ریختن ساختمان، داخل آن مانده بودند تا آتش را مهار کنند.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی طی 4 روز گذشته:
امدادرسانی به قریب یک هزار و 500 تن در 47 شهر و روستای درگیر سیل و آبگرفتگی/ اسکان اضطراری بیش از یک هزار نفر از متاثران
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه 6 استان کشور در 4 روز گذشته درگیر سیل و آبگرفتگی بوده اند، گفت: بر این اساس خدمات امدادی لازم در 47 شهر و روستا به یک هزار و 493 نفر از هموطنان ارائه شد.
 دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>