سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥
اخبار ستادی
 


نماینده ولی فقیه در هلال احمر تاکید کرد:
ضرورت توجه به کرامت انسانی در فعالیت‌های خیر و خداپسندانه
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استواری و پایداری در مسیر الهی را از مهمترین معیارهای حیات دنیایی انسان دانست و گفت: جلب رضایت خداوند و امکان انجام اقدامات خداپسندانه در گرو کسب معرفت دینی به عنوان لازمه یک زندگی سعادتمند و اخروی؛ است.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گفت‌وگو با امدادگر فعال از استان چهارمحال و بختیاری:
تجهیزات بهتر؛ کارآیی‌ بیشتر
مسلم حیدری، نجاتگر یکم جمعیت هلال‌احمر شهرستان شهرکرد است. او 29 ساله و کارشناس مدیریت حرفه‌ای امدادونجات است و در 6 سالی که از عضویتش در هلال‌احمر می‌گذرد، فعالیت‌های زیادی در زمینه‌های فرهنگی و امدادی انجام داده. مسلم عضو تیم واکنش سریع استان هم هست و به‌واسطه ورزشکار بودنش در دوره‌هایی که برای اعضای تیم برگزار می‌شود مسئولیت مربیگری آمادگی جسمانی دوره‌ها را برعهده دارد. کار اصلی او فعالیت در قسمت EOC هلال‌احمر استان است، اما به خاطر علاقه زیادی که به کارهای امدادی دارد، در ماه، چند روز را در پایگاه شهید رضوی شهرکرد می‌گذراند و همراه با نجاتگران دیگر در عملیات‌های امدادی شرکت می‌کند.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
گفت‌وگو با دانشجوی نمونه و دبیر کانون دانشجویی هلال‌احمر دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی:
جایی بهتر از هلال‌احمر پیدا نکردم
دانشجوی نمونه کشوری شدن آن هم برای یک پسر شهرستانی که روزگاری را در روستا زندگی کرده، به نظر محال میرسد، اما حالا این محال ممکن شده است. این جمله‌ای است که پیرانی بیان می‌کند و با تاکید بر شهرستانی و روستایی بودنش یادمان می‌آورد که حضور او در دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی تهران حاصل سال‌ها زحمت و پشتکار است. در مراسمی که با حضور دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، دانشجویان نمونه کشوری معرفی شدند که یکی از این افراد داوود پیرانی، دانشجوی مدیریت سلامت، ایمنی و محیط‌زیست بود.
 سه شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی دولت با اشاره به حذف سهم ٤٢ درصدی هلال‌احمر از حق الثبت:
مشکل هلال حل می‌شود/ از سهم ٤٢ درصدی هلال دفاع می‌کنم/ بودجه و وضعیت هلال‌احمر برای دولت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است
تفاهم‌نامه منعقد شده میان سازمان برنامه و بودجه و سازمان ثبت اسناد و املاک در نهایت باعث از میان رفتن ٢٤ درصد از بودجه مردمی هلال احمر در سال آینده و کاهش شدید بودجه در سال جاری شده است. هرچند نمایندگان مجلس با این موضوع مخالفت کرده‌اند، اما در نهایت رئیس سازمان برنامه و بودجه به عنوان یکی از دو سازمان موثر در این کاهش در این خصوص نظر خود را اعلام و از هلال‌احمر دفاع کرده است.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر عنوان کرد:
سرعت عمل، ویژگی جدا نشدنی یک فرد فعال در هلال احمر
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با تقدیر از روحیه ایثارگری و از خودگذشتگی کارکنان این نهاد مردمی تصریح کرد: افرادی که در این مجموعه فعالیت می کنند باید نیت خالصانه و مخلصانه خود در همه ابعاد خدمت به مردم نیازمند و مصیبت دیده را حفظ کنند و در جهت تقویت این روحیه بکوشند.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در استان سمنان عنوان کرد:
ضرورت توجه ویژه دولت برای جبران اعتبارات پرداخت نشده به هلال احمر
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به این که جمعیت هلال احمر نهادی غیر دولتی و بر پایه کمک های مردمی است به کمبود اعتبارات و مشکلات به وجود آمده در بودجه جمعیت اشار و اظهار کرد: هر چند هلال احمر نهادی غیر دولتی است اما این دلیلی برای به وجود آمدن مشکلات تخصیص اعتبار به این نهاد مردمی نمی شود؛ چرا که بودجه ای که به هلال احمر اختصاص داده می شود نه یک ردیف اعتباری؛ بلکه هزینه اقداماتی است که در بحران ها به عنوان معین دولت در جامعه ارائه می کند.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در حکمی از سوی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر:
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر سمنان منصوب شد
در حکمی از سوی نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر ، حجت الاسلام والمسلمین محمود نطنزی به سمت مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان سمنان منصوب شد.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولویت استخدام، معافیت سربازی برای پسران و برخی مشوق‌های دیگرمی‌تواند داوطلبان را برای همکاری با جمعیت مشتاق‌تر کند؛
حداقل‌هایی برای داوطلبان
بر اساس آمارهای رسمی، از 17 میلیون جمعیت داوطلب در جهان، حدود دو میلیون نفر ‌در جمعیت هلال‌احمر ایران حضور دارند. چنین سرمایه اجتماعی بزرگی در هلال‌احمر، موتور محرکه این جمعیت مردمی است؛ طوری که جمعیت توانسته با اتکا به همین نیروهای فداکار، اهداف بشردوستانه هلال‌احمر را در سراسر کشور محقق کند.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست تدوین برنامه‌های سازمان جوانان و یونیسف به‌منظور همکاری مشترک در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ میلادی
جلسه تدوین برنامه همکاری مشترک میان سازمان جوانان و یونیسف به منظور ارائه پیشنهادات و نظرات دو سازمان درباره اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مشترک برگزار شد.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل هسته مرکزی گزینش هلال احمر:
اعتماد آحاد مردم به هلال احمر، حاصل از خودگذشتگی اعضای این جمعیت است
مدیرکل هسته مرکزی گزینش جمعیت هلال احمر گفت: اعتماد آحاد مردم به هلال احمر حاصل از ازخودگذشتگی اعضای این جمعیت است.
 دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>