دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
اخبار ستادی
 


دکتر پیوندی در نشست خبری با اصحاب رسانه چه گفت؟
از شب یلدای هلال احمری ها در کنار مردم زلزله زده تا کارکرد فضای مجازی در زلزله اخیر کرمانشاه
نیروهای هلال احمر تخصص لازم را برای رویارویی با مسائل مختلف دارند و در روز پنجشنبه و شب یلدا مراسم ختم و عزاداری برای کسانی که عزیزانی را از دست داده اند برگزار می شود و همچنین مراسم شب یلدا در کنار مردم و چادرهای هلال احمر برای شادی خانواده ها و کودکان برگزار می شود.اگر مردم همواره ما رایاری کنند قطعا شب به یادماندنی و شادی را در کنار مردم زلزله زده خواهیم داشت.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه در دیدار رئیس جمعیت هلال احمر:
خدمات و امدادرسانی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه بی‌سابقه بود/ تقدیر از خدمات هلال احمر به زلزله زدگان
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تقدیر از خدمات هلال احمر به زلزله زدگان این استان، گفت: خدمات و امدادرسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه اعم از مردم و مسئولان کشوری و استانی بی‌سابقه بود.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر در نشست خبری با اصحاب رسانه در کرمانشاه
نحوه و زمان پرداخت کمک 5 میلیون تومانی هلال احمر به زلزله زده‌های کرمانشاهی/تا عید نوروز؛ اهدای 3 قلم کالای ضروری به زلزله زده ها
رئیس جمعیت هلال احمر ، از اهدای ۵ میلیون تومان از کمک های مردمی به سرپرستان خانوارهای زلزله‌زده ای که عزیزی در زلزله از دست دادند خبر داد و گفت: ۵ میلیون تومان نیز به کسانی که تا اول آذر صاحب فرزند شدند می‌دهیم.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گفت‌وگو با جوان ترین مدیر زن در هلال احمر:
برابری در هلال‌احمر پررنگ است/ جوان‌بودن و زن بودن مانعی برای رسیدن به اهداف یک سازمان نیست
زنی جوان برای مدیریت مجموعه‌ای بین‌المللی آن هم در کشور امارات، انتخاب ویژه‌ای از طرف جمعیت هلال‌احمر ایران بود. عاطفه رئوفی، پزشکی است ٣٧ساله که خیلی زود پای در عرصه مدیریتی گذاشت. او می‌گوید، آرزویش این است که به جای نشستن پشت میز، در مطب باشد و بیماران را مداوا کند اما همیشه منافع جمعی را به منافع شخصی‌اش ترجیح داده و حالا می‌خواهد تمام تمرکزش را به اهداف هلال‌احمر معطوف کند. خانم رئوفی به‌ زودی عازم دوبی است؛ او به‌عنوان نماینده ایران و جمعیت هلال‌احمر به اتاق ریاست مراکز درمانی هلال‌احمر در امارات خواهد رفت تا به‌عنوان نماینده‌ای از ایران، سفیر صلح، بشر دوستی و حفظ کرامت انسانی در مراکز درمانی هلال‌احمر باشد.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر:
دستیابی به جایگاه واقعی علمی در دنیا مستلزم تلاش همگانی است
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر در جمع نمازگزاران هلال‌احمر با تأکید بر اهمیت فراگیری علم و دانش گفت: پیشرفت یک جامعه در گروی ارتقای سطح علمی منطبق با نیازها و شرایط روز دنیاست.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر مطرح کرد:
ضرورت تقویت فرهنگ وقف مشارکتی با ارتقای ابزارهای تشویقی به خیرین و سمن ها
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: ایران از نظر پرداختی در امور خیر، جزو ده کشور برتر دنیاست اما از نظر دریافت کمک های خداپسندانه در رده های پایین تری قرار دارد و علت اصلی آن ریشه در مغفول ماندن فرهنگ وقف مشارکتی و ضعف ابزار های تشویقی برای آگاه سازی مردم دارد.
 يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با محوریت ایجاد اشتغال و کارآفرینی برگزار شد:
نشست رئیس سازمان جوانان هلال احمر با کارآفرینان نمونه و اساتید دانشگاه/ جوانان داوطلب، سرمایه های اصلی جمعیت هلال احمر هستند
با حضور رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، معاونین، کارآفرینان و اساتید دانشگاهی در زمینه کارآفرینی و طراحی مدل آموزش موثر و اثربخشی ایجاد اشتغال و کارآفرینی برگزار شد.
 يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم دکتر پیوندی؛
محمود محمدی‌نسب؛ دبیرکل جمعیت هلال‌احمر شد
رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی مهندس محمود محمدی‌نسب را به سمت دبیرکل جمعیت هلال‌احمر منصوب کرد.
 يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین همایش نقش و عملکرد دولتمردان در دفاع مقدس/رونمایی از 12 عنوان کتاب در زمینه تبیین نقش و عملکرد دستگاه‌ها اجرایی در دوران دفاع مقدس
دومین همایش نقش و عملکرد دولتمردان در دفاع مقدس با حضور 13 دستگاه اجرایی و وزارتخانه در سالن اجلاس سران برگزار شد.
 يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
باحکم رئیس جمعیت هلال احمر
دکتر «داود باقری»؛ به سمت رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر منصوب شد
دکتر علی اصغر پیوندی در حکمی دکتر «داود باقری» را به سمت رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر منصوب کرد.
 يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>