پنج شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٦
اخبار حوادث
 


مواد منفجره و ریزش ساختمان در اربیل/ حادثه‌دیدگی 11 تن از هموطنان
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام ریزش آوار به علت انفجار مواد منفجره در اردبیل، گفت: در این حادثه که منجر به تخریب یک واحد ساختمانی شد، 11 تن از هموطنان حادثه دیدند.
 جمعه ٢٠ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش امدادگران برای نجات 174 حادثه‌دیده در حوادث 72 ساعت گذشته
امدادرسانی به 711 تن در 245 ماموریت امدادی/ بهره‌مندی 16 تن از خدمات اسکان موقت
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اعلام انجام 245 مورد ماموریت امدادی در 72 ساعت گذشته، از امدادرسانی به 711 تن و نجات 174 حادثه‌دیده خبر داد.
 شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادگران در خدمت‌رسانی رکورد زدند؛
ارائه خدمات امدادی به محصوران در برف و کولاک و سیلاب به 177 هزار تن رسید/ انتقال 7 محصور در سیلاب به مناطق امن و 14 هزار و 900 کیلوگرم محموله امدادی با 37 سورتی پرواز
امدادگران هلال‌احمر در در دو هفته اخیر روزهای سختی را در برف و کولاک و سیل و آب‌گرفتگی کشور پشت سر گذاشته؛ اما در خدمت به هموطنان خود لحظه‌ای از پا ننشسته‌اند و همچنان در سرما و سیلاب خدمتگزار مردم کشور خود حتی در دوردست‌ترین نقاط هستند. خدمت به 177 هزار و 400 تن از هموطنان در استان‌های درگیر و اسکان اضطراری 32 هزار و 200 تن تنها گوشه‌ای از این خدمات خالصانه امدادگران است.
 سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادگران؛ همچنان ایستاده در برابر زمستان؛
قریب 153 هزار محصور در سیلاب و کولاک؛ بهره‌مند از خدمات هلال‌احمر/ ایجاد سرپناه برای 31 هزار و 290 تن و نجات 9 تن از ریزش بهمن
امدادرسانی‌های بی‌وقفه هلال‌احمری‌ها در محورهای برف‌گیر و درگیر سیل و آب‌گرفتگی کشور همچنان ادامه دارد و تا کنون 152 هزار و 885 تن از هموطنان در استان‌های درگیر از خدمات امدادی لازم بهره برده و 31 هزار و 290 تن از خدمات اسکان اضطراری استفاده کردند
 دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
خستگی‌ناپذیری امدادگران در خدمت به محصوران در برف و کولاک استان‌های کشور/ قریب 50 هزار بهره‌مند از خدمات امدادی/ انتقال 66 مصدوم و 37 زن باردار به مراکز درمانی/ ادامه امدادرسانی در 9 استان
مردان خستگی‌ناپذیر هلال‌احمر در استان‌های برف‌گیر هفته‌ای سخت را پشت سر گذاشته و شبانه‌روز به قریب 50 هزار تن از هموطنان محصور در برف خدمت‌رسانی کرده‌اند.
 يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات 2 مفقودی در ارتفاعات اغشت البرز
امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال‌احمر البرز پس از 11 ساعت تلاش بی‌وقفه، دو تن از هموطنان مفقود در ارتفاعات اغشت در این استان را نجات دادند.
 يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی شبانه‌روزی مردان خستگی‌ناپذیر هلال‌احمر استان کرمان به همشهریان خود؛
اسکان اضطراری قریب 2 هزار سیل‌زده و نجات 27 تن از سیلاب/ توزیع بیش از 42 هزار واحد انواع اقلام زیستی
خدمتگزاران به مردم در هلال‌احمر استان کرمان یک هفته است که شبانه‌روز و بی‌وقفه به هموطنان خود خدمات امدادی ارائه می‌کنند و در این زمینه تا کنون قریب 30 هزار تن از هموطنان محصور در سیل و آب‌گرفتگی در 234 شهر، روستا و منطقه عشایرنشین استان کرمان از خدمات امدادی لازم بهره برده‌اند.
 يکشنبه ١ اسفند ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشت روز خدمت خالصانه امدادگران شیراز به محصوران در سیلاب؛
از ارائه خدمات امدادی به 49 هزار و 600 تن تا تخلیه اضطراری 7 هزار و 500 تن از ساکنان مناطق در معرض خطر بند خاکی محمد آباد جهرم
3 هزار و 490 امدادگر و نجاتگر استان فارس در هشت روز گذشته؛ شبانه‌روز در خدمت به هموطنان محصور در سیل و آب‌گرفتگی خود، خدمت‌رسانی کرده و در این زمینه خدمات امدادی لازم را به 49 هزار و 600 تن ارائه کرده‌اند.
 شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید دبیرکل جمعیت هلال احمر از شهرستان‌های سیل‌زده بوشهر؛
46 هزار و 500 تن از خدمات امدادی بهره بردند/ کاهش میزان خسارات؛ نتیجه آماده باش تیم‌های امدادی و شارژ انبارهای امدادی
دبیرکل و رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سفر به استان بوشهر از مناطق سیل زده تنگستان، دشتی، دیر، کنگان و جم بازدید کردند.
 جمعه ٢٩ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت امدادگران شهرستان بافت انجام شد:
نجات 5 تن از اهالی روستای پشتکوه گوشک
رئیس ستاد بحران شهرستان بافت از نجات پنج تن از اهالی پشتکوه گوشک با تلاش امدادگران جمعیت هلال‌احمر خبر داد.
 پنج شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>