شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است. همچنین پایانه USSD روی تمامي تلفن های همراه جهت جمع آوری کمک‌های نقدی برای مردم میانمار اختصاص یافته و هموطنان با وارد کردن كد #112*3*741* می توانند با سهولت و سرعت بیشتر به مردم مظلوم میانمار کمک کنند."
اخبار حوادث
 


52 امدادگر و نجاتگر هلال احمر در خدمت متاثران از سیل و آب گرفتگی در 3 استان/ امدادرسانی به 55 تن و تخلیه آب از 9 واحد مسکونی/امدادرسانی به 80 متاثر از برف و کولاک
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام وقوع سیل و آب گرفتگی در سه استان اردبیل،گیلان و مازندران، گفت: 14 تیم عملیاتی هلال احمر خدمات امدادی لازم را به ٥٥ تن از هموطنان درگیر سیل و آب گرفتگی در این استان ها ارائه کردند.
 چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات 2 کوهنورد دانمارکی از ارتفاعات دماوند
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:دو کوهنورد دانمارکی که در ارتفاعات 3700 متری دچار اسپاسم عضلانی و مشکل تنفسی شده بودند توسط تیم های امداد و نجات کوهستان جمعیت هلال احمر نجات یافتند.
 چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 24 ساعت گذشته؛
انجام 147 ماموریت امدادی و امدادرسانی به473 تن از هموطنان آسیب دیده/انتقال 69 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات درمان سرپایی به 279 تن از هموطنان در سراسر کشور
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه به 473 تن از هموطنان آسیب دیده از حوادث و سوانح، طی 24 ساعت گذشته امدادرسانی شده است، گفت: 156 تن از هموطنان با انجام عملیات متعدد، نجات داده شده، 69 نفر توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و 279 نفر نیز از خدمات درمان سرپایی بهره‌مند شده اند.
 سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمین لرزه 4.4 ریشتری بهاباد را لرزاند/اعزام 2 تیم ارزیاب هلال‌احمر برای بررسی وضعیت محل وقوع زمین لرزه
زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 دهم در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر در عمق 7 کیلومتری زمین، شهرستان بهاباد واقع در استان یزد را لرزاند.
 يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام 161 مورد عملیات امداد و نجات طی 24 ساعت گذشته/ارائه خدمات درمان سرپایی به 301 تن و انتقال 96 مصدوم به مراکز درمانی
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 161 عملیات امدادی و امدادرسانی به 576 نفر خبر داد.
 يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات امداد ‌و‌ نجات در 72 ساعت گذشته؛
انجام 510 ماموریت امدادی و نجات 558 تن از هموطنان/ارائه خدمات درمان سرپایی به 882 تن و انتقال 310 مصدوم به مراکز درمانی
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 510 عملیات امدادی و امدادرسانی به یک هزار و 539 نفر طی 72 ساعت گذشته خبر داد.
 شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:
انجام 1072 عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به بیش از 4 هزار تن/انتقال 634 مصدوم به مراکز درمانی و نجات 1100 تن از هموطنان
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه 2 هزار و 642 نفر در حوادث و سوانح هفته گذشته مصدوم شده اند، گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به یک هزار و 828 نفر از مصدومان خدمات درمان سرپایی ارائه کردند و 634 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند؛ به علاوه یک هزار و 103تن نیز توسط نیروهای امدادی هلال احمر نجات داده شدند.
 شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی 5 تیم امدادی هلال‌احمر در حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در داراب/ انتقال 10 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات درمانی به 35 مسافر اتوبوس
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی 5 تیم امدادی هلال‌احمر در حادثه صبح امروز داراب – بندرعباس و انتقال 10 مصدوم حادثه به مراکز درمانی خبر داد.
 جمعه ١٠ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
38 مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس در استان فارس
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: واژگونی اتوبوس در استان فارس 38 مصدوم بر جای گذاشت.
 جمعه ١٠ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ادامه امدادرسانی‌ها به زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی؛
برپایی 314 دستگاه چادر امدادی برای اسکان اضطراری زلزله زدگان/توزیع 6400 قوطی کنسروجات و بیش از 3 هزار کیلو برنج میان متاثران از زلزله
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر در زلزله آذربایجان تا ساعت 15 امروز(سه شنبه) گفت: 106 امدادگر و نجاتگر هلال احمر با برپایی 314 دستگاه چادر امدادی به یک هزار و 5 تن به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
 سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>