اجرای طرح امدادونجات زمستانه در اردبیل با فعالیت 17 پایگاه امدادی

 Ardebil Emdad Zemestane

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح امداد و نجات زمستانه هلال احمر در استان اردبیل با فعالیت 17 پست امداد و نجات، اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی با اعلام این خبر افزود: طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر استان اردبیل از 20 آذر ماه تا 20 اسفند ماه همزمان با سراسر کشور اجرا می شود.

وی گفت: در این طرح 17 پست امداد و نجات در سطح استان اردبیل فعال خواهند بود، 12 پایگاه ثابت، 4 پایگاه موقت و یک پایگاه کوهستان در این طرح فعال بوده و به هموطنان خدمات ارائه می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به امکانات به کار گرفته شده در این طرح گفت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ۴۴ خودرو شامل 18 خودروی آمبولانس، 12 خودروی ست نجات و 13 خودرو پشتیبان و یک خودروی آرگو در این طرح مشارکت دارد.

وی با اشاره به اینکه انتظار می رود هموطنان با رعایت اصول استاندارد و رعایت نکات ایمنی در مباحث پیشگیری از حوادث، سفر ایمنی داشته باشند اضافه کرد: جمعیت هلال احمر مثل همیشه در آمادگی کامل است. تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان اردبیل نیز در مدت زمان اجرای طرح، آماده باش خواهد بود.

معبودی با اشاره به اینکه شماره اضطراری 112 ندای امداد جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی برای پاسخگویی آماده است، گفت: هموطنان با گوشی های بدون سیم کارت و بدون شارژ ریالی هم می توانند با این شماره تماس بگیرند.

کلمات کلیدی