اعلام آمادگی حوزه علمیه خواهران ایلام برای توسعه همکاری‌ها با هلال‌احمر استان

 22

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه به همراه معاون جوانان هلال احمر ایلام با مدیر حوزه علمیه خواهران استان پیرامون تعامل و همکاری های مشترک دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین الیاسی گفت: حوزه علمیه استان ایلام یکی از حوزه های بسیار خوب و فعال در ارتباط با هلال احمر است و خدا را شکر در سال های گذشته تعامل، همکاری و همراهی بسیار خوبی وجود داشته و انشالله که این تعامل و همکاری عمیق تر شود چرا که حضور خواهران در برنامه های بشر دوستانه هلال احمر جهت کمک رسانی به همنوعان در زمان حوادث و سوانح بسیار تاثیر گذار است.

حجت الاسلام والمسلیمن الیاسی، در خصوص توافق نامه بین حوزه های کل کشور با هلال احمر در استان ها و ضرورت کانون های طلاب در برنامه های بشردوستانه جمعیت هلال احمر نکاتی را ارائه کردند.

معاون جوانان هلال احمر استان ایلام در ادامه این دیدار گزارش جامعی از نحوه  فعالیت های جوانان، کانون ها و اقدامات و طرح ها و برنامه های جوانان جمعیت هلال احمر استان همچنین اردوها، برنامه های آموزشی و اهمیت حضور کانون های طلاب در برنامه های بشر دوستانه هلال احمر پرداخت.

علی اصغر علی اکبری بر حضور اعضای کانون های طلاب در برنامه های بشر دوستانه هلال احمر تاکید کرد و گفت:در پست های راهنمای مسافرین نوروزی در ایام نوروز و درحماسه عظیم اربعین حسینی همچنین در حوادث و سوانح مثل سیل ، زلزله و...  حتی به عنوان همراه در اردوهای اعضای جوانان که جنبه فرهنگی و آموزشی دارد به حضور کانون های طلاب در کنار جوانان نیاز داریم.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی مدیر حوزه علمیه خواهران استان ایلام در این دیدار ضمن استقبال از برنامه های آموزشی، فرهنگی و بشردوستانه هلال احمر، آمادگی خود را جهت همکاری دقیق تر و هدفمندتر با هلال احمر اعلام کرد.

کلمات کلیدی