جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 16 فروردین 1399

افتتاح اتاق پرکتیک جمعیت هلال‌احمر شهرستان یزد

 Peractic Yazd (8)

اتاق پرکتیک جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با حضور مدیرعامل، نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر و معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر حرازی زاده مدیرعامل هلال احمر استان در آیین افتتاح اتاق پرکتیک که با حضور مسئولان، جمعی از مربیان و نجاتگران این جمعیت برگزار شد، بیان کرد: بهره برداري از اين مركز باعث افزايش سطح اطلاعات و آمادگي امدادگران در ارائه خدمات بهينه به مصدومان مي شود و تلاش امدادگران را با نتيجه مطلوب تري همراه خواهد كرد.

حرازی زاده با بیان اینکه در اتاق پرکتیک تمامی فنون آموزشی و امدادی به صورت عملی بر روی مانکن ها و همچنین تئوری در محیط خاص خود انجام می شود، افزود: امدادگران هرچه بیشتر با دانش امدادی به‌روز تربیت شوند، در حوادث به بهترین شکل ممکن خدمات رسانی لازم انجام می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اشاره به ارتقای سطح مهارت علمی و عملیاتی امدادگران، گفت: افزایش میزان آمادگی و توانمندی امدادگران یکی از مهمترین موارد در حوزه امداد و نجات است که توانسته ایم در سال های اخیر در این راستا فعالیت های متنوع و موثری را انجام دهیم.

وهاب نخل بند یزدی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان یزد نیز اظهار کرد: اين مركز که به انواع تجهيزات و وسايل آموزشي امداد و نجات و فوريت هاي پزشكي نظير انواع مانكن خفگي، CPR، آناتومي بدن، انواع وسايل حمل مصدومين تجهیز شده به منظور ارائه خدمات آموزشي تخصصي به اعضا، داوطلبان و امدادگران جمعيت هلال احمر راه اندازی شده است.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی