جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

سه شنبه ، 13 خرداد 1399

بیش از 31 هزار مسافر به طرح ملی بهرفت سیستان و بلوچستان پیوستند

 Javanann

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 31 هزار و 879 نفر در این استان از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی(بهرفت) پیوستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان ؛رسول راشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت : طرح ملی بهرفت از 27 اسفند با مشارکت بیش از 738 نفر از اعضای جوان کانون های جوانان، دانشجویی، طلاب و روستایی در 40 پست مستقر در سطح سیستان و بلوچستان آغاز شد.
وی افزود: کمپین بهرفت میثاق نامه ای بین جمعیت هلال احمر و رانندگان است که تعهد می دهند در مدت سفر خود اصول راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا حادثه ای رخ ندهد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات حوزه جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در ایام نوروز گفت: 22 هزار و 68مسافر از ابتدای طرح نوروزی تاکنون به ایستگاه های سلامت حوزه جوانان این جمعیت مراجعه و از خدمات آن بهره مند شدند.
وی افزود: همچنین 37 هزار و 966 نفر از فضاهای دوستدار کودک، 49 هزار و 205 نفر از چادرهای نوروزی و 23هزار و 811 نفر از خیمه های نماز بهره مند شدند.
راشکی ادامه داد: 786 خواهر و 621 برادر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در پست های نوروزی به ارائه خدمات به مسافران نوروزی می پردازند.
وی اظهار داشت: همچنین در این مدت توسط جوانان عضو این جمعیت محصولات فرهنگی شامل 42 هزار و 860 بروشور، 24 هزار و 714 عدد نقشه و غیره بین مسافران نوروزی سیستان و بلوچستان توزیع شد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی