جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 17 فروردین 1399

تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست جدید هلال‌‌احمر هرمزگان با حضور رئیس سازمان امداد و نجات

 Hormozgan

مراسم تکریم و معارفه مدیران جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با حضور رئیس سازمان امداد و نجات، مدیرکل مجامع هماهنگی امور استان ها در جمعیت هلال احمر، اعضای هیئت مدیره جمعیت هلال احمر هرمزگان، شورای معاونین و جمعی از پرسنل هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر هرمزگان؛ مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در آیین تکریم خدمات مدیرعامل سابق جمعیت هلال‌احمر و معارفه سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان، اظهار کرد: استان هرمزگان قابلیت‌های بسیار خوبی دارد و یکی از فعال‌ترین جمعیت‌ها در سراسر کشور است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر افزود: اعمی، مدیرعامل سابق هلال احمر هرمزگان یکی از باسابقه‌ترین مدیران عامل جمعیت هلال‌احمر است.

وی افزود: سلحشور سرپرست هلال احمر هرمزگان نیز نیروی جوان، خوش‌فکر و باانگیزه ای است، که امیدوارم با کمک همکاران و معاونین جمعیت بتواند فرصت خدمت را داشته باشد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: مهم‌ترین نکته‌ای که باید به آن توجه کرد اخلاق‌مداری و احترام به همکاران، امدادگران و داوطلبان در مجموعه است. جمعیت هلال‌احمر هرمزگان تا به امروز جمعیتی اخلاق مدار بوده و امیدوارم از این‌پس نیز این روند ادامه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: ارتباط و تعامل مناسب با نماینده عالی دولت در استان، نمایندگان مجلس و خبرنگاران به منظور تأثیرگذاری و خدمت بیشتر به مردم استان، توجه ویژه به جوانان، عدم تبعیض در حوزه های فعالیتی و لزوم نگاه عادلانه در مجموعه، آمادگی برای مواجهه با حوادث و سوانح و اخلاق مداری، انتظار مجموعه هلال احمر از سرپرست جدید هلال احمر استان است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر بیان کرد: امیدوارم هیچ‌گاه حادثه‌ای در هرمزگان نداشته باشیم اما آمادگی خود را برای توانمندتر کردن جمعیت بالا ببریم.

افشین یگانه، مدیرکل هماهنگی مجامع و امور استان‌های جمعیت هلال‌احمر نیز در این جلسه بیان کرد: باعث خرسندی ماست که مدیرعامل سابق هلال‌احمر در هرمزگان از دیدگاه همکارانش فردی شایسته است. جمعیت هلال‌احمر هرمزگان توانمند و چالاک است.

یگانه افزود: انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر را در پیش داریم و آقای سلحشور باید تلاش خود را در این زمینه به کار ببندد.

انتخاب مهندس سلحشور به‌عنوان فرزند هلال‌احمر و هرمزگان انتخاب بسیار شایسته‌ای بود

علی اعمی برنطین، مدیرعامل سابق جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان هم در این در آیین اظهار کرد: انتخاب آقای سلحشور به‌عنوان فرزند هلال‌احمر و هرمزگان انتخاب بسیار شایسته‌ای بود و از همه مسئولین که در این انتخاب نقش داشتند سپاسگزاری می‌کنم.

نسبت به همه مردم و داوطلبان احساس مسئولیت می‌کنم

مهندس مختار سلحشور، سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان نیز از حسن اعتماد رئیس جمعیت هلال‌احمر ایران به خود قدردانی کرد و افزود: نسبت به همه مردم و داوطلبان احساس مسئولیت می‌کنم و امیدوارم در برابر این مسئولیت‌ها سربلند باشم و همکارانم بنده را در این مسیر همراهی کنند.

سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان بیان کرد: تکریم همکاران و رعایت اصول اخلاقی بسیار مهم است و باید در حین انجام‌وظیفه حرمت‌ها را نگاه داریم.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی

تصاویر

Hormozgan