جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

پنجشنبه ، 21 فروردین 1399

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر عضو داوطلب هلال احمر شد

 Booshehr

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، به عضویت داوطلبانه هلال احمر درآمد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ به مناسبت ۱۷مرداد، روز خبرنگار، دکتر حاجیانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و هئیت همراه با ناظر، مدیرکل و رزمجومین معاون خبرگذاری صدا وسیمای مرکز بوشهر دیدار و گفت و گو کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر در این دیدار گفت: رسانه ملی و استانی، امروز زبان گویای همگان است و نقشی که صداوسیما در فرهنگ سازی حوزه های مختلف در اقشار مردم ایفا می کند نقشی بی بدیل و ماندگار است.

غلامرضا حاجیانی ضمن قدردانی از زحمات مجموعه ساعی رسانه استانی در حوزه های مختلف صدا، سیما و خبر افزود: تلاش همکاران شما در انعکاس خبری و تصویری فعالیت های جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف و همچنین اطلاع رسانی به منظور تهیه اقلام ضروری مردم نیازمند متاثر از سیل اخیر استان های کشور،  قابل تقدیر است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر نیز در این دیدار، خدمت به مردم برای کسب رضای الهی در سخت ترین شرایط را توفیق بزرگی دانست که نصیب امدادگران هلال احمر شده است.

ناظر با تاکید بر لزوم هماهنگی بین بخشی در مواجهه با بحران ها بر تقویت زیر ساختها برای مقابله با حوادث غیر مترقبه تاکید کرد.

وی بر آمادگی رسانه استانی به منظور برنامه سازی در خصوص آموزش های امداد و نجات با مشارکت هلال احمر استان تاکید کرد و گفت: تعامل این دو حوزه می‌تواند ثمرات ارزنده ای برای حوزه آموزش در میان مردم پدید آورد.

در پایان این دیدار، مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر به عضویت داوطلبانه جمعیت هلال احمر درآمد.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی