نماینده آیت الله سیستانی: خیرین هلال احمر، رسالت مهمی در برابر ضعفا و نیازمندان دارند

 Ghom

نماینده آیت الله سیستانی گفت: جمعیت هلال احمر، رسالت مهمی در قبال ضعیفان و نیازمندان دارند و باید شکر گذار چنین رسالتی باشند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ آیت الله سید جواد شهرستانی در دیدار مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم درباره جمع آوری کمکهای مردمی به آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان گفت: روایتی از امام حسين(ع) وجود دارد که می‌فرماید نياز مردم به شما از نعمت هاى خدا بر شما است؛ از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد. این روایت به آن معناست که نباید نسبت به حوائج و نیازهای مردم بی‌تفاوت باشیم و آنها را نادیده بگیریم، رفع این نیازها یک نعمت بزرگ است.

وی با قدردانی از تلاش‌های مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: خداوند بر سر بندگان بخشایشگر منت می‌گذارد و پاداش عظیمی برای آنها در نظر می گیرد. مردم به شما نیاز دارند، خدا را شاکر باشید که این توفیق نصیب شما شده است، در هر قدمی که بردارید ما نیز در کنار شما و مردم هستیم. باید برای رفع مشکلات مردم، قدم های بزرگی را برای مستمندین و نیازمندان بردارید و تلاش کنید مشکلات مردم در این شرایط حل شود و در این راه احساس خستگی نکنید.

در این دیدار اعضای مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم گزارشی از فعالیت‌ها در "سیل مهربانی" در جمع آوری کمکهای مردمی به آسیب دیده از سیل سیستان و بلوچستان ارائه دادند و از تلاش‌ها و کمک‌های آیت الله شهرستانی نیز قدردانی کردند.

کلمات کلیدی