جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

جمعه ، 22 فروردین 1399

گلریزان در قم برای کمک به سیل‌زده‌های سیستان و بلوچستان

 2323

آیین گلریزان برای کمک به سیل زده‌های استان سیستان و بلوچستان به همت مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم  و با مشارکت سایر نهادهای خدمت رسان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نشست مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم با هدف خدمت رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر سیستان و بلوچستان با حضور مدیرعامل برگزار و مقرر شد مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم برای کمک به  آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان با مشارکت سایر نهادهای خدمت رسان آیین گلریزان را برگزار کند.

همچنین با اجرای طرح سیل مهربانی، از شنبه ۲۸ دی، پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی به همت داوطلبان هلال احمر استان قم در مجتمع ناشران واقع در خیابان معلم برپا خواهد بود و به همین منظور از ساعت ۱۹:۳۰ با مشارکت خیرین استان، آیین گلریزان برای جمع آوری کمک های خیرین برگزار خواهد شد.

با توجه به لزوم مدیریت منابع و ارسال اقلام به صورت هدفمند به مناطق حادثه دیده، اولویت کمک های اهدایی برای پاسخ دهی مناسب به نیازهای فوری آسیب دیدگان، کمک های نقدی است. علاوه بر آن پایگاه های جمع آوری کمک‌های مردمی هلال احمر با توجه به حفظ کرامت انسانی، آماده دریافت کمک های غیر نقدی؛ شامل پتو، موکت و زیرانداز نو، بسته های بهداشتی و مواد غذایی با حداقل 6 ماه تاریخ اعتبار مصرف است.

بر اساس این گزارش محل های جمع آوری کمک های غیر نقدی ساختمان های جمعیت هلال احمر در سطح شهرستان قم و بخش ها و خانه های داوطلب جمعیت هلال احمر در سطح استان(مسجد حضرت زینب (س) در خیابان 7 تیر، مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) در پردیسان و خانه هلال مرکز خدمات حوزه علمیه است.

کلمات کلیدی
امید کریمی
تهیه کننده:

امید کریمی