ناوگان امداد و نجات هلال احمر یزد به یک فروند بالگرد مجهز شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از استقرار یک فروند بالگرد امدادی هلال احمر به منظور خدمات رسانی سریع تر و بهتر و انتقال مصدومان احتمالی ،در پایگاه امدادهوایی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ محسن حرازی زاده یزدی اظهار کرد : روز گذشته 26 آبان، با هماهنگی های انجام شده و مساعد مسئولان کشوری و استانی  یک فروند بالگرد امدادی هلال احمر به منظور تکمیل چرخه امداد و نجات و پاسخگویی سریع در حوادث در پایگاه امدادهوایی جمعیت هلال احمر استان بصورت دائم استقرار یافت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به نیاز استان به بالگرد امدادی گفت: آشیانه بالگرد چند سالی است که تاسیس شده و با پیگیری‌های استاندار و نمایندگان مجلس این بالگرد در استان یزد به صورت دائم در پایگاه امداد هوایی جمعیت هلال احمر استان  مستقر شد.

وی بیان کرد: اتفاقاتی که در سال جاری و سال‌های قبل افتاد باعث شد که درخواست بالگرد از استان‌های همجوار داشته باشیم که این امر زمان رسیدن به محل حادثه را افزایش می‌دهد.

حرازی زاده ضمن تقدیر از رئیس جمعیت هلال احمر ، رئیس سازمان امداد و نجات ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ،اعضای هیات مدیره هلال احمر ، استاندار استان و همه کسانی که در این مهم نقش داشتند افزود: امروز رونمایی و مستقر شدن این بالگرد در استان ،موجب آرامش و خدمت رسانی بیشتر خواهد شد.

وی گفت : در صورت اعلام نیاز سایر استان‌های همجوار، این بالگرد برای انجام گرفتن عملیات امدادی اعزام خواهد شد.

 

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *