تعمیر و بازسازی تجهیزات پزشکی مستهلک هلال احمر قم

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از تعمیر و بازسازی تجهیزات پزشکی مستهلک از قبیل تخت‌های بیمارستانی و ویلچرهای بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی با  اشاره به همکاری داوطلبان در تمامی فعالیت‌های بانک تجهیزات پزشکی امانی به صورت داوطلبانه و خیرخواهانه گفت: تجهیزات پزشکی موجود در این بانک از قبیل تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و فیزیوتراپی و اقلام دیگر به همت خیرین و کمک های داوطلبان استان تهیه و در اختیار مراجعین و بیماران نیازمند به صورت رایگان و امانی قرار می‌گیرد.

وی افزود: سازمان‌ها براي تحقق اهداف، انجام عمليات و بقاي خود بايد از جنبه‌هاي مختلف، مورد حمايت و پشتيباني قرار گيرند. اين پشتيباني مربوط به عناصر اساسی مورد نياز سازمان يعني منابع انسانی و مالی، سرمايه‌ای، اطلاعات فيزيكي (ساختمان، فضاي كار، تأسيسات، تجهيزات، مواد و اقلام) است و برای تأمين، تدارك و انجام هر يك از اين امور حوزه‌هاي مختلف پشتيبانی در سازمان‌ها به‌وجود آمده است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم به نقش برادران داوطلب در پروژه بانک تجهیزات پزشکی امانی به عنوان واحد پشتیبانی اشاره کرد و گفت: برادران داوطلب در این بانک به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای پیشبرد اهداف این پروژه اقدام به تعمیر و بازسازی وسایل مستهلک از جمله تخت‌های بیمارستانی و ویلچرهای خارج شده از چرخه نمودند تا دوباره به چرخه‌ی اهداء باز گردند.

علیمردانی بیان کرد: بانک تجهیزات پزشکی امانی در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شده است.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *