نجات ۲ کارگر از زیر آوار توسط هلال احمر استان تهران /بی احتیاطی در انجام عملیات عمرانی مجتمع برف آبعلی

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت : بر اثر بی احتیاطی در انجام عملیات عمرانی در مجتمع برف آبعلی، ۲ نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی اظهار کرد: امروز، بر اثر بی احتیاطی در عملیات ساخت و ساز و تعمیرات یک ساختمان در مجتمع برف آبعلی، چهار کارگر در زیر آوار گرفتار شدند.
 
وی افزود: بلافاصله یک تیم نجات از پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند به محل حادثه اعزام و با کمک عوامل آتش نشانی، عملیات نجات در آوار آغاز شد.
 
فتحی گفت: پس از تلاش فراوان چهار نفر از زیر آوار خارج شدند اما متأسفانه دو نفر از این افراد، پیش از دسترسی امدادگران به آنها فوت کرده بودند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: نجاتگران هلال احمر و تیم اورژانس، عملیات احیا را برای این دو نفر انجام، اما با توجه به فشار وارده آوار به این افراد و همچنین خفگی ناشی از عدم وجود اکسیژن زیر آوار، جانشان را از دست داده بودند. 
 
فتحی بیان کرد: تیم امدادی هلال احمر دماوند که به عنوان پشتیبان در صحنه حادثه حضور داشت، همراه با کمک اورژانس، پس از اقدام های اولیه دو مصدوم دیگر را به مرکز درمانی انتقال دادند.
فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *