پیدا شدن جسد فرد دیگر غرق‌شده در سد قیصرق مهربان در آذربایجان شرقی

نجاتگران جمعیت هلال احمر مهربان عصر دیروز جسد فرد غرق شده در سد قیصرق بخش مهربان را از آب بیرون کشیدند

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ، کمال مفتخری  مسئول تیم اعزامی جمعیت هلال احمر مهربان در تشریح خبر گفت؛ عصر پنجشنبه ۵ تیرماه ۹۹جسد یک فرد غرق شده دیگر در سد روستای قیصرق از توابع بخش مهربان شهرستان سراب توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر مهربان  از آب بیرون کشیده شد و جسد احراز هویت تحویل پزشکی قانونی شد.
مسئول تیم اعزامی جمعیت هلال احمر مهربان افزود: دو روز پیش سه شنبه۳ تیر۹۹ جسد یکنفر از اهالی تبریز که در سد قیصرق مهربان غرق شده بود را نجاتگران هلال احمر از آب بیرون کشیدند ، باتوجه به اینکه در ساحل سد ۲ فقره قلاب ماهیگیری وجود داشت و احتمال اینکه فرد غرق شده تنها نباشد و همراه داشته باشد وجود داشت ولی با توجه به اعلام بستگان فرد غرق شده مبنی بر تنها بودن وی عملیات خاتمه یافت.
مفتخری گفت: به احتمال قوی فردی که عصر امروز پنجشنبه ۵ تیر ۹۹ جسدش  بر روی آب سد قیصرق  پیدا شده  همان فردی باشد که ۲ روز پیش به همراه دوستش در سد حضور یافته و هر دو غرق شده اند که جسد فرد اولی روز سه شنبه و جسد دیگری پنجشنبه ۵ تیر از آب بیرون کشیده شد و تحویل عوامل نهادهای مرتبط شد.
گفتنی است؛ ۲ نفر دیگر هم در هفته های  گذشته در سد الخلج تیکمه داش بستان آباد غرق شده بودند که در طول ۱۵ روز اخیر ۴ نفر در این دو سد در استان آذربایجان شرقی غرق و جان خود را از دست داده اند .

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *