در 72 ساعت گذشته انجام شد:

امدادرسانی به ۲۴۵ گرفتار در حوادث جوی در 6 استان

رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی به ۲۴۵ گرفتار در حوادث جوی برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی در 72 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، مهدی ولی پور با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات در حوادث جوی 72 ساعت گذشته، گفت: هموطنان ساکن در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، زنجان، سمنان و کردستان متاثر از حوادث جوی بوده اند و در این مدت با تلاش نیروهای امدادی به 245 نفر خدمات امدادی ارائه شد.

وی به تلاش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر برای اسکان اضطراری در راه ماندگان اشاره کرد و افزود: با تلاش امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در ۷۲ ساعت گذشته ۳۲ نفر از هموطنان متاثر از حوادث جوی اسکان اضطراری داده شدند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، 20 تیم عملیاتی متشکل از 64 امدادگر و نجاتگر به هموطنان متاثر از برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی امدادرسانی کردند و آب از ۲۹ واحد مسکونی تخلیه شد.

ولی پور تاکید کرد: با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر ۹ دستگاه چادر امدادی، ۵۱ تخته پتو، ۲۷۰ قرص نان و ۱۰ کیلوگرم خرما میان متاثران از حوادث جوی توزیع شد.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *