جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

شنبه ، 17 خرداد 1399

کشف جسد معلم چیتابی در ارتفاعات «نرماب» بویراحمد پس از ۵ روز

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف جسد معلم چیتابی در ارتفاعات «نرماب» بویراحمد پس از پنج روز جست و جو خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از خبرگزاری ایسنا؛ سید امان الله جهانبین با اعلام این خبر افزود: جسد معلم ۴۸ ساله بخش "چیتاب" شهرستان بویراحمد، که در روز سیزده به در مفقود شده بود بعد از پنج روز در ارتفاعات "نرماب" این شهرستان پیدا شد.

وی اظهارکرد: در روز سیزدهم تعطیلات نوروزی امسال خانواده چیتابی در شهرستان بویراحمد به ارتفاعات رفتند که معلم ۴۸ ساله این خانواده از سایر اعضای خانواده جدا شد تا در ارتفاعات کوهستانی ساعاتی را به تنهایی سپری کند.

جهانبین افزود: متاسفانه بعد از پنج روز جست و جو، جسد این معلم در ارتفاعات "نرماب" بویراحمد پیدا شده که بنا به گفته برخی از اهالی در زمان کشف جسد، دست وی بر روی قلبش بوده است.

لازم به ذکر است که روز اول و دوم اعلام حادثه تیم امدادکوهستان، تیم آنست (سگ‌های زنده یاب) و تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان شامل پنج دستگاه خودرو کمکدار و 15 نجاتگر همگام با اهالی منطقه مشغول جست و جو و نجات فرد گمشده بودند که روز سوم جسد فرد گمشده توسط اهالی بومی منطقه پیدا شد.

بخش چیتاب در ۳۰ کیلومتری شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه بویراحمد واقع شده است.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *