جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

یکشنبه ، 18 خرداد 1399

6 کشته و یک مصدوم در 2 تصادف جاده ای

براثر تصادف خودروهای پراید با ڪامیون ولوو و همچنین تصادف خودرو پراید با ڪامیون NL در ڪیلومتر 35 این جاده،6 نفر از سرنشینان خودروها جان باختند و یک نفر به بیمارستان انتقال داده شد.

 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی گفت؛ بامداد ۲۱ فروردین ماه ۹۹ در ڪیلومترهای ۳۰ جاده بروجرد_ اراڪ براثر تصادف خودروهای پراید با ڪامیون ولوو و همچنین تصادف خودرو پراید با ڪامیون  NL در ڪیلومتر 35 این جاده،6 نفر از سرنشینان خودروها جان باختند و یک نفر به بیمارستان انتقال داده شد.
 
 وی گفت: پس از اعلام تصادف بین خودروهای پراید و ڪامیون ولوو توسط مرڪز EOC، عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات بین شهری زالیان سریعا به محل حادثه اعزام شدند ڪ یڪ نفر ڪشته حادثه را بااستفاده از ست نجات رهاسازی کرده و مصدوم حادثه را تحویل عوامل اورژانس ۱۱۵ دادند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان اظهار داشت؛ درحین عملیات، توسط خودروهای عبوری به عوامل امدادی اطلاع داده شد ڪه در ڪیلومتر ۳۵ محور بروجرد _ اراڪ نیز حادثه دیگری رخ داده است ڪه عوامل امدادی سریعا به محل آن تصادف اعزام شدند.
 
رضایی گفت؛ این حادثه ڪه بین خودروهای پراید و ڪامیون NL رخ داده بود، متاسفانه ۵ نفر سرنشین خودرو پراید در دم جان باختند و عوامل امدادی سریعا شروع به عملیات رهاسازی ڪرده و ۵ جسد را به آمبولانس آرامستان شهرستان شازند استان مرڪزی تحویل دادند.
 
 
غزل زرچینی
تهیه کننده:

غزل زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *