واژگونی یک نیسان با 13 سرنشین در جاده ییلاقات ماسال/ 7 نفر مصدوم شدند

سرپرست هلال احمر گیلان از واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان در جاده ییلاقات ماسال و مصدومیت هفت نفر از سرنشینان این خودرو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان، سیاوش غلامی درباره جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۸:۳۰ روز پنجشنبه، اول خرداد، از سوی اورژانس، گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی نیسان  با ۱۲ کوهنورد از استان‌های تهران و اصفهان به مرکز کنترل عملیات هلال احمر استان اعلام شد.

غلامی افزود: با اعلام این خبر بلافاصله تیم های امداد و نجات و نجاتگران سه پایگاه کلیدبر، پونل و ماسال به منطقه اعزام شدند.

سرپرست هلال احمر استان گیلان ادامه داد: این حادثه ۷ مصدوم داشت که ۴ نفر از آن ها توسط عوامل امدادی هلال احمر و ۳ نفر نیز توسط عوامل اورژانس به بیمارستان رسالت شهرستان ماسال منتقل شدند، خوشبختانه در این حادثه تلفات جانی نداشتیم.

او همچنین گفت: تلفن ۱۱۲ یا ندای امداد بصورت شبانه روزی، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است.

غلامی تاکید کرد: هر ساله به جهت عدم آشنایی مسافران به کوهنوردی و سفر به ارتفاعات، شاهد حوادث بسیاری همچون گم شدن، سقوط از ارتفاع و اختلالات جسمی ناشی از ارتفاع هستیم. کوهنوردان حتما هنگام سفر به کوهستان و صعود در ارتفاعات تجهیزات کوهنوردی مناسب به همراه داشته باشند.

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *