در تعطیلات آخر هفته گذشته؛ واژگونی، پرتلفات ترین حادثه جاده‌ای

امدادرسانی در حوادث جاده ای ، از مهمترین عملیات هایی است که نجاتگران جمعیت هلال احمر برای رسیدگی به مصدومان آن وارد عمل می شوند، آمار این نوع از امداد رسانی خصوصا در تعطیلات به نحو قابل توجهی افزایش می یابد، در میان این گونه حوادث متاسفانه واژگونی ها از پرتلفات ترین حوادث هستند .

57 واژگونی

بر طبق آمارهای گزارش شده از مراکز جمعیت هلال احمر در سراسر کشور،  از روز پنجشنبه تا صبح شنبه ، مجموعا 128 حادثه جاده ای گزارش شده که در میان این تعداد، 57 مورد ازحوادث، واژگونی بوده و در تعطیلات هفته گذشته بیشترین تعداد مصدومان را داشته است.

نیسان: 13 کشته و مجروح

در وحشتناکترین حادثه واژگونی خودرو، یک خودروی نیسان در خراسان رضوی و در   واژگون شد که براثر آن 13 نفر مصدوم شدند که متاسفانه یک نفر از آنها در صحنه وقوع حادثه جان باخت.

این حادثه در ساعت ۱۹:۵۴ جمعه ششم تیرماه رخ داد و نجاتگران پایگاه مرکزی چناران در صحنه حادثه حضور یافتند.

تیبا – 7 مصدوم

در حادثه واژگونی خودروی تیبا که در استان گلستان رخ داد، 7 نفر مصدوم شدند، در این حادثه که در محور گالیکش به جنگل گلستان و در ساعت  ۶:۱۴  پنجشنبه رخ داد، نجاتگران پایگاه   - مینودشت – در صحنه حادثه امداد رسانی کردند، خوشبختانه این حادثه در صحنه وقوع ، هیچ فوتی ای نداشت.

پراید – 7مصدوم

واژگونی خودروی پراید در کیلومتر۵۰سبزوار به شاهرود، حادثه جاده ای پرتلفات دیگری بود که در تعطیلات آخر هفته گذشته، 7 مجروح برجای گذاشت و سومین حادثه جاده ای کشور از روز پنجشنبه به شمار می آید که به جمعیت هلال احمر کشور گزارش شده است.

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *