گیلان؛ بیشترین غرق شدگی در تعطیلات آخر هفته گذشته

تعطیلات آخر هفته گذشته، با 5 مورد حادثه غرق شدگی گزارش شده به جمعیت هلال احمر، در حالی به پایان رسید که به نسبت چند هفته گذشته ، آمار نسبتا مناسبی به حساب می آید در این میان سه مورد از حوادث مربوط به استان گیلان بود.

گیلان – 3 حادثه غرق شدگی

نخستین حادثه در ساحل پاسداران شهرستان بندرانزلی گزارش شد، این حادثه در ۱۶:۵۰   بعد از ظهر پنجشنبه پنجم تیرماه گزارش شد ومتاسفانه در جریان  این حادثه ، یک زن 18 ساله جان باخت.

دومین حادثه در ساعت    جمعه ششم تیرماه گزارش شد ، بر اساس این گزارش، غرق شدن جوان 30 ساله ای در محور زیباکنار به حسن رود  گزارش شد که نجاتگران پایگاه مرکزی شهرستان رشت برای امداد رسانی وارد عمل شدند اما تا صبح شنبه اثری از این جوان به دست نیامده است.

سومین حادثه در ساعت ۱۶:۴۵ بعد از ظهر جمعه در محور لنگرود به کیاشهر گزارش شد که خوشبختانه در این حادثه جوان 25 ساله ای نجات یافت.

آذربایجان شرقی/ یک نفر

ساعت  ۱۹:۵۲ جمعه ششم تیرماه، ناپدید شدن مردی 73 ساله در دریاچه ارومیه گزارش شد ، با حضور نجاتگران، عملیات یافتن اثری از این مرد غرق شده  کلید خورد و سرانجام نجاتگران جمعیت ، ساعتی بعد جسد این مرد را از آب بیرون کشیدند.

کرمان / یک نفر

ساعت    غرق شدن یک مرد در استخر کشاورزی گزارش شد که عملیات با حضور نجاتگران برای یافتن اثری از مرد غرق شده آغاز شد و سرانجام با تلاشی 4 ساعته ، جسد این مرد توسط امدادگران تیم  نجات از آب بیرون کشیده شد.

 

 

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *