تلاش ۳ ساعته نیروهای مردمی و امدادی برای نجات جان موتور سواران در روستای زیارت نیشابور

رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از امدادرسانی به مصدومان حادثه سقوط موتور سیکلت به درون دره در روستای زیارت نیشابور توسط عوامل هلال‌احمر قوچان ، اورژانس ۱۱۵ عبدالله گیو و نیروهای مردمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مسعود برازنده  گفت : در ساعت ۱۵:۳۰ دیروز حادثه ای مبنی بر سقوط ۲ موتر سوار به درون دره در روستای زیارت نیشابور (۱۰ کیلومتر بعد از روستای کلیدر)  به عوامل پایگاه امداد و نجات شهید یوسف کلاهدوز هلال‌احمر قوچان اعلام شد و عوامل پایگاه با خودرو آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند .

وی ادامه داد : بعد از انجام  عملیات جستجو و دسترسی به مصدومین حادثه که با حضور عوامل محلی و اورژانس ۱۱۵ روستای عبدالله گیو انجام شد ، اقدامات پیش بیمارستانی لازم برای مصدومین حادثه انجام  و با تلاش عوامل اورژانس ، نیروهای مردمی و عوامل هلال‌احمر مصدومین به محل مناسب انتقال دادند شدند .

برازنده با بیان اینکه مصدومین توسط بالگرد اورژانس نیشابور به بیمارستان منتقل شدند در باره علت بروز حادثه گفت : این ۲ موتور سوار برای تفریح به کوه رفته بودند که به علت بی احتیاطی به درون دره سقوط کرده بودند .

 

مریم یارقلی
تهیه کننده:

مریم یارقلی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *