سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧
صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی و دستگاه کارتخوان در تمامی مراکز و شعب جمعیت هلال‌احمر استان‌ها به‌ویژه خانه‌های داوطلبی هلال، شماره حساب ١٥٠٠٠٠٠٠/٤٢ خیرین جمعیت هلال‌احمر نزد بانک ملت شعبه هجرت و کد #٥١٥١*٧٣٣* با تلفن همراه برای دریافت کمک های مردم نیکوکار جهت مشارکت در طرح همای رحمت سازمان داوطلبان در نظر گرفته شده است.
اخبار > انعقاد تفاهمنامه همکاری بین هلال احمر ایران و صلیب سرخ کوبا
 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر خبر داد:

انعقاد تفاهمنامه همکاری بین هلال احمر ایران و صلیب سرخ کوبا

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از امضای تفاهمنامه همکاری بین صلیب سرخ ایران و کوبا، در جریان کمیسیون مشترک اقتصادی در کشور و به منظور همکاری‌های آموزشی و پژوهشی و تبادل تجربیات، خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر، دکتر حسن صفاریه در این باره اظهار کرد: شب گذشته از بین 22 سند همکاری مشترک ایران و کوبا در حوزه‌های مختلف که از 8 ماه پیش در دستور کار کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور قرار گرفت، 12 سند همکاری و یک سند نهایی کمیسیون مشترک ایران و کوبا به امضا رسید.

براساس گفته‌ هاشمی وزیر محترم بهداشت، 10 سند همکاری دیگر در ماه‌های آینده امضا و گزارش پیشرفت این اسناد همکاری توسط کمیسیون دائمی دو کشور نیز ارایه خواهد شد. 

لازم به ذکر است؛ معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر در ادامه سفر خود از مراکز نیکاراگوئه، اکوادور و بولیوی بازدید خواهند کرد.


١٣:٣٦ - دوشنبه ٢ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٩٦٨٣٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٩٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج