جمعه ٣١ شهريور ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است."
اخبار > امدادگران و آزادگانِ سرافراز «چراغ راه» آیندگان هستند
 


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان جوانان در نخستین جشنواره «هلال وصل»:

امدادگران و آزادگانِ سرافراز «چراغ راه» آیندگان هستند

رئیس سازمان جوانان در همایش «هلال وصل»؛ ایثار و خدمات داوطلبانه امدادگران و آزادگرانِ سرافراز را چراغ راهی برای هدایت آیندگان دانست و بر حمایت ویژه رئیس جمعیت هلال احمر از خدمات داوطلبانه امدادگران تاکید کرد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر مسعود حبیبی با تاکید بر اینکه امدادگران تمام طول عمر خود را برای کاهش آلام بشری صرف کرده‌اند، گفت: امنیت کنونی کشور ما به سبب ایثار و فداکاری‌های امدادگران و ایثارگران است، امید است بتوانیم قدردان ایثارگران، امدادگران، آزادگانِ سرافراز کشورمان باشیم.

وی با تشکر ویژه از رئیس جمعیت هلال احمر در این مراسم اظهار کرد: دکتر ضیائی همیشه با همراهی خود، امدادگران را حمایت کرده و اهتمام ویژه‌ای برای خدمات داوطلبانه ایثارگران و امدادگران داشته‌اند.

حبیبی خاطرنشان کرد: ما و جوانان در سازمان جوانان سعی کردیم از فعالیت های جمعیت هلال احمر در سال‌های دفاع مقدس یک بازخوانی داشته باشیم، حضور بیش از 20 هزار امدادگر و تقدیم 486 شهید امدادگر اوج ایثار، از خود گذشتگی و خدمات داوطلبانه امدادگران را نشان می‌دهد.

رئیس سازمان جوانان در ادامه تاکید کرد: تلاش امدادگران برای درمان مصدومین، تامین داروها، برپایی بیمارستان‌های صحرایی و هزاران اقدامی که امدادگران در جمعیت هلال احمر انجام داده و می‌دهند، شایسته تجلیل است.

وی با بیان اینکه تکیه بر تجربه‌های ایثارگران باید چراغ راه آیندگان و خودمان باشد، گفت: ملت‌هایی پاینده شدند که قدر ایثارگر و ایثارگران را دانسته‌اند؛ ما هم باید قدردان خدمات داوطلبانه امدادگرانمان باشیم و آنها را برای حرکت به آینده چراغ راه خود قرار دهیم. 


١٤:٥١ - يکشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٨٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج