جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
اخبار > ارائه خدمات ویژه برای آسیب دیدگان جنگی/مداوای حدود ۳۰۰ مجروح در ۴ ماه امسال
 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران:

ارائه خدمات ویژه برای آسیب دیدگان جنگی/مداوای حدود ۳۰۰ مجروح در ۴ ماه امسال

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: در این مجتمع بیماران خارجی تحت درمان و مراقبت قرار می گیرند همچنین مجروحین جنگی به خصوص ازکشور عراق به این مجتمع برای درمان نیز مراجعه می کنند که آمار آنها حدود ۳۰۰ مجروح طی ۴ ماه امسال بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به نقل از خبرگزاری سلامت؛ دکتر حمید چوبینه در نشست خبری اظهار داشت: در زمانی که مردم با انواع خدمات مجتمع دارویی درمانی هلال آشنایی پیدا کنند سبب شده تا ارائه خدمات بهتر و با کیفیت بهتری صورت گیرد.

وی به نقش رسانه ها در آگاهی بخشی مردم در خصوص صحبت در مورد مشکلات ناباروی اشاره کرد و افزود: بسیار حائز اهمیت بوده که زوجین نابارور با پزشک معالج در رابطه با ناباروی خود صحبت کنند تا تابو بودن و فقر فرهنگی در خصوص درمان و صحبت کردن این مشکل کنار گذاشته شود.

 مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خاطرنشان کرد: در این مجتمع بیماران خارجی تحت درمان و مراقبت قرار می گیرند همچنین مجروحین جنگی به خصوص ازکشور عراق به این مجتمع برای درمان نیزمراجعه می کنند که آمار آنها حدود ۳۰۰ مجروح طی ۴ ماه امسال بوده است.

چوبینه تصریح کرد: دلیل مراجعه بیماران به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به خاطر ارائه خدمات ویژه و ارزانتر است همچنین در زمینه های فرهنگی، تاریخی و مشترکات دینی ما با کشورهای همجوار سبب شده است که این بیماران به این مرکز مراجعه کنند.

وی ادامه داد: جاذبه های درمان در کشور ما با توجه به تنوع جغرافیایی و گردشگری سبب گسترش بحث درمان نیز شده است همچنین ارائه خدمات بشردوستانه در کشور ما سبب استقبال بیشتر از این مجتمع شده است. 

مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افزود: در دنیا حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد زوج اما در ایران حدود ۲۰ درصد است شاید می توان گفت یکی از دلایل آن تمایل بیشتر ایرانیان به فرزند است.


٠٧:١٠ - يکشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٠٤٠    /    تعداد نمایش : ١٢٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج