يکشنبه ٣١ تير ١٣٩٧
اخبار > حضور شرکت هاي تولیدی سازمان تدارکات پزشکی در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه/حضور فعالانه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در نمایشگاه سلامت سوریه
 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور شرکت هاي تولیدی سازمان تدارکات پزشکی در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه/حضور فعالانه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در نمایشگاه سلامت سوریه

شرکت های تولیدی سازمان تدارکات پزشکی، دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی خود را در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه را به نمایش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی، ده ها شرکت ایرانی فعال در عرصه تولید دارو و تجهیزات پزشکی از 19 دی ماه به مدت سه روز، آخرین دستاوردهای تولیدی و فنی خود را به معرض نمایش می‌گذارند و شرکت های تابعه سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر هم حضوری فعال در این نمایشگاه دارند.

شرکت داروسازی سها و تجهیزات پزشکی سها از جمله شرکت های بزرگ و معتبر تحت پوشش جمعیت هلال احمر ایران هستند که در تولید ده‌ها نوع تجهیزات پزشکی مهم و حساس و همچنین اقلام دارویی مورد نیاز کشورمان مشارکت داشته و سهم بسزایی درتامین داروهای مورد نیاز و تجهیزات پزشکی ایفاء می کنند.

حضور فعالانه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در نمایشگاه سلامت سوریه

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به منظور معرفی توانمندی های خود در حوزه توریست درمانی دستاوردهای خود را در نمایشگاه اختصاصی ایران در سوریه به نمایش گذاشت.

 این نمایشگاه با حضور 40 شرکت و 70 نمایشگاه دار به معرفی توانمندی های این شرکت ها در حوزه سلامت خواهد پرداخت که مجتمع دارویی درمانی هلال ایران هم با ارائه بسته‌های تبلیغاتی توانمندی های بخش های درمانی را در نمایشگاه سلامت سوریه معرفی خواهد کرد.


٠٨:٢٠ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٤٠٦٢    /    تعداد نمایش : ٧١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج